Warszawa

“Superiore”
Restauracja Superiore — recenzja

Restauracja Superiore
Nr 572 wśród 3 687 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Współczesna
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Fantastyczne jedzenie podane w piękny sposób, super lokalizacja, alkohol w rozsądnych cenach i wspaniała osoba, która towarzyszyła mi podczas wizyty w Superiore, zadecydowały o tym, że zapamiętałem to miejsce jako magiczne <3

Dziękujemy, gorskialan

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Świetne jedzenie, autorska kuchnia Pana Kapturkiewicza powala na kolana. Wina, które każdego zadowolą i Pani Manager (obsługiwała nas), która świetnie panuje nad sytuacją i doradzi w kwestii win :)
Polecam!

Dziękujemy, Erian917
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepszy winebar w miescie! Pani swietnie doradziła Nam cudowne wino, tapasy pyszne Warto wracac dla wszystkiego w tym lokalu. Dodatkowo Pani obsługujaca Nas, widzac ze mam urodziny, ugoscila Nas beza ze świeczka na sam koniec :) Cudo<3

Dziękujemy, trianinka
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się na kolację ja skusiłem się na risotto z kurkami a Narzeczona na turbota - obydwa dania były pyszne - idealnie doprawione, odpowiednio podane - poprostu super - napewno będziemy wracać bo poprostu było pyszne

Dziękujemy, zorro128
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Byliśmy na obiedzie z aplikacji Finebite. Od początku pojawił się niesmak, gdyż kelner poinformował nas, że na skutek błędów starego czy też nowego menadżera zniżka finebite obowiązuje tylko na dania główne i przystawki, nie obowiązuje na tapasy, pizzety i resztę menu. Nie należymy do osób, które korzystają z tej aplikacji aby się najeść po kosztach, tylko zgodnie z filozofią tej aplikacji chętnie próbujemy nowych rzeczy i poznajemy lokal. Tutaj też nastawialiśmy się głównie na tapasy, ale skoro taka jest polityka restauracji postanowiliśmy pozostać przy przystawkach i daniach głównych. Zamówiliśmy też butelkę wina, mimo, że nie było to wymagane . Niestety Pani kelnerka nie miała pojęcia, na temat win, które są serwowane w restauracji, nie potrafiła doradzić, nie wszystkie wina z karty były dostępne. Jeśli chodzi o jedzenie- przystawki pyszne, szczególnie burrata. Dania główna, kaczka i wołowina również smaczne. Podsumowując, kuchnia się broni, ale obsługa i ogólne wrażenie sprawiają, że nie ma chęci wracać

Dziękujemy, Magdalena D

Restauracja Superiore — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Superiore? Podziel się wrażeniami!