“Polskie jedzenie”

Zapiecek Polskie Pierogarnie
Nr 218 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019

Restauracja typowo nastawiona na obcokrajowców. Jedzenie typowo polskie i smaczne. Często jest duży tłok i czeka się na posiłek długo.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, BartNiczy

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Odwiedzałam tą restaurację co jakiś czas. Po długiej nieobecności wybrałam się tam ponownie. Wielkie rozczarowanie. Pierogi ze słabo doprawionym farszem, coraz mniejsze...i ta cena...nieadekwatna do jakości.Kiedyś warto było się tam wybrać, obecnie nie polecam.

Dziękujemy, Karolina4544
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wybrałam się z rodzina na solidną porcję pierogów - dawno nie jedliśmy lepszych. Sosy do pierogów również bardzo smaczne. Obsługa w jak najlepszym porządku :)

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, Aleksandra G
Zrecenzowano 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne pierogi, przemiła obsługa. Miałem okazję spróbować też: żeberka z bigosem i barszcz czerwony.
Polecam.

Dziękujemy, robins75x
Zrecenzowano 26 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Już nasz kolejny raz w Zapiecku, duże porcje, dobre ceny w stosunku do jakości, jedzenie jak domowe, składniki wydają się być nie najtańsze ale wartościowe. Jedyny maly minus obsługa, czasem trzeba długo czekać a panie kelnerki rozmawiaja razem w drzwiach, ale miejsce ogólnie super :)

Dziękujemy, yoluu

Zapiecek Polskie Pierogarnie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Zapiecek Polskie Pierogarnie? Podziel się wrażeniami!