“Kaczucha”

Restauracja Cuda Wianki
Nr 2 540 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Zadbany ogródek, smaczne jedzenie oraz miła obsługa. Porcja odpowiednia, najadłem się po sam korek..

Dziękujemy, igors115

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

OMIJAJCIE TEN PRZYBYTEK DALEKIM ŁUKIEM, lepiej idźcie na kebaba:)
Na przestrzeni kilku lat bywałem w tej restauracji dość regularnie. Wrażenia wcześniejsze były bardzo pozytywne. Dobre jedzenie, drogie, miła obsługa. Pierwsze problemy pojawiły się kilka miesięcy temu. Zarezerwowałem konkretny stolik na 10 osób. Po przyjeżdzie okazało się,że właściciel zmienił sam stolik na inny, na środku sali w hałasie. Nie raczyli do mnie zadzwonić.
Dwa miesiące temu wracałem z koleżanką ze spotkania i chcieliśmy przegryźć tatara. Była godz. 21. Obsługa poinformowała nas że już za późno na składanie zamówień (czynne do 22). Ostatnie podejście: środek tygodnia, pojechałem na spotkanie z tą samą koleżanką, tatar z łososia z kilogramem soli w środku a o 20,30 kelner przyszedł z informacją od właścicielki (bardzo niesympatyczna starsza jejmość) że proszą żebym się rozliczył bo chcą już zamknąć restaurację jak rozumiem nie chciało się im już siedzieć w pracy.
NIGDY więcej Panie Pobereszko, pukacie w dno od spodu.

Dziękujemy, Piotr W
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Niedawno w restauracji „Cuda Wianki” odbyły się chrzciny córki mojej siostry. Obsługa świetna, jedzenie pyszne. Przyjęcie było pod stałym nadzorem właściciela i pomimo dużego ruchu w lokalu, niczego na stołach nam nie brakowało. Wystrój restauracji również przypadł nam wszystkim do gustu. Czyste, zadbane wnętrze dające odczuć polską tradycję. Dużym plusem jest ogromny ogród, dużo miejsca do zabawy dla dzieci jak i dla towarzyszących klientom czworonogów. Dania były smaczne i bardzo ładnie podane (szczególnie polecam kaczkę oraz tatara z łososia). Moim zdaniem fantastyczne miejsce na przyjęcia rodzinne jak i do pójścia na obiad. Zdecydowanie polecam :)

Dziękujemy, Wiktoria T
Zrecenzowano 11 czerwca 2019

Mało jedzenia - patera ciast to dwa małe talerzyczki z ciastami po kęsiku dla każdego, śledzi jeden mały talerzyk, ilość zupy jak herbatka w filiżance, półmisek wędlin to mały talerzyk.... Panie właścicielu co z tego, że fajny wystrój i miejsce - żydzenie na jedzeniu dla gości pozostawia niesmak i wtyd przed naszymi goścmi - obruci się to kiedyś przeciwko Panu
Kelnerzy nie wyrabiają - na obiad trzeba było długo czekać, tortu nie umieli pokroić, o kieliszek do wina prosiłam 4 razy, masakra. Po zapłaceniu za alkohole nie chcieli nam wydać reszty - smiech na sali

Dziękujemy, widksndcmasbdgvb
Zrecenzowano 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

W kontakcie z managerem Łukaszem czułam się jako klient, kobieta i człowiek lekceważona i traktowana z góry, niegrzecznie i po prostu po chamsku. Dodam,że jestem około 20 lat od p. Łukasza starsza, ale przede wszystkim przyszłam jako potencjalny klient i gość. Od pierwszego spotkania, planowania przyjęcia i wpłacania zadatku czułam się jak intruz, pośpieszana jak bym panu zabierał jego cenny czas. Potem było tylko gorzej. A gdy przybyliśmy na imprezę....nie było dla nas stołów Współczuję temu Panu. Chyba bardzo nie lubi ludzi i swojej pracy. To cud że jeszcze mają tam gości na zorganizowane imprezy. Chamstwo i prostactwo...tak scharakteryzuję zachowanie p. Łukasza wobec mojej osoby- klientki, gościa i kobiety.
Facet robi wrażenie jak by miał na wszystko, a zwłaszcza potencjalnych gości w.....ne :(
Smutek. Przykrość. Szok

Dziękujemy, bocomi

Restauracja Cuda Wianki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Cuda Wianki? Podziel się wrażeniami!