“niedobrze...”
Restauracja Cafe Rynek — recenzja

Restauracja Cafe Rynek
Nr 2 801 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

chcieliśmy napić się wina i zjeść małą przekąskę w sobotę 3 sierpnia w czasie koncertu jazz na starówce. odmówiono nam, mimo ze było 6 wolnych stolików. bardzo niemiły pan poinformował, że jest koncert, muszą zarobić i albo zjemy kolację za minimum 120 złotych od osoby albo nie możemy zostać.
czy tylko w czasie koncertów muszą zarobić? rozumiem gdyby było pełno w restauracji. nie chcieliśmy jeść kolacji bo byliśmy umówieni gdzie indziej. piwo/eino, przekąski dla 4 osób to za mały zarobek dla restauracji? pierwszy raz spotkałam się z tym żeby lokal narzucał gościom minimalną kwotę zamówienia.
nieładnie...

Dziękujemy, kasiatomczak

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Kaczka przesuszona,zupa gulaszowa wodnista . Na koniec do rachunku doliczono 10 % napiwku bez mojej zgody i wcześniejszej informacji że takie zasady panują w tym miejscu.

Dziękujemy, kazek001
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

Witam,
Tak chamskiej obslugi juz dawno nie spotkalem. Maly gnojek kelner byl wyjatkowo niesympatyczny. Zamowione lody przyniosl nie takie jak chcelismy. Powiedzial, ze sztuczna bita smietane dodano przez pomylke i mozna ja sobie "odlozyc" na talezyk z boku...
Whisky mialo byc podwojne - facet przyniosl smieszna ilosc i powiedzial, ze to jest podwojna porcja...
Na koncu sam sobie doliczył napiwek, ktory absolutnie mu sie nie nalezal. Gdy zwrocilismy temu karakanowi uwage na wszystkie jego bledy to byl jeszcze bardziej bezczelny. Oczywiscie nie chcial powiedziec swojego nazwiska. Gdy nalegalismy to powiedzial Jan Sienkiewicz, zas jego kolega (inny kelner) powiedzial, ze to Radek... Facet swinia zasluguje na kopniaka w tylek za takie chamstwo!!!
Ludzie nie idzcie tam. Za dwie smiesznie male porcje whisky i beznadziejne lody zaplacilismy 160,- zl. Zlodzieje i oszusci - tyle mozna o nich powiedziec...

1  Dziękujemy, Alex S
Zrecenzowano 24 czerwca 2019

Wspaniały kelner, wspaniałe jedzenie, tylko 2 kelner niemiły, pyskaty i mały karzełek, ale na szczęście obsługiwał nas inny pan Paweł

1  Dziękujemy, Venture777876
Zrecenzowano 3 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła i profesjonalna obsługa, pyszne jedzenie. Swietna atmosfera. Polecam na spotkania ze znajomymi i rodziną.

Dziękujemy, _G9385ML

Restauracja Cafe Rynek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Cafe Rynek? Podziel się wrażeniami!