Warszawa

“Niesmaczne, drogie potrawy i kiepska obsługa”
Veg Deli — recenzja

Veg Deli
Nr 83 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Szkoda że miejsce tak fajnie zlokalizowane reprezentuje tak niski poziom. Potrawy były zwyczajnie niedobre (każda z osób zamówiła co innego i wszystkie bylysmy niezadowolone), dania niezgodne z karta - spring rolls to prawie sama kapusta plus śladowe ilości awokado:/ filet nie mignon z grzybami na maśle z czosnkiem to nieporozumienie... w roli grzybów na maśle występują gumowe pieczarki bez smaku, z których wypływa woda. Sam „filet” również gumowy i niesmaczny. Na nasze komentarze względem jakości podawanych potraw kelnerka powiedziała ze innym klientom smakują.... na sam koniec kolejne niemile zaskoczenie gdyż do rachunku doliczono serwis (jest naliczany od 4 osób wzwyż) natomiast jedna z nas nie jadła nic co więcej przyszła później. Nie zostałyśmy poinformowane o tej dodatkowej opłacie wcześniej. Było to nieuzasadnione szczególnie ze dania w karcie są naprawdę drogie biorąc pod uwagę ich wielkość i fakt ze składają się głównie z kapusty... generalnie wielkie rozczarowanie. W Warszawie jest całe mnóstwo restauracji które można wybrać zamiast veg deli tymbardziej dziwi tak niski poziom.

Dziękujemy, Marta L

Zrecenzowano 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce w ciepłe dni gdyż posiada stoliki na zewnątrz budynku schowane pod koroną drzew. Obsługa bardzo miła i fachowa, polecona przez kelnera zupa szparagowa była rewelacyjna. Niestety drugie danie wybrałem sam. Był nim burger vege. Pomimo, że był w miarę smaczny to już wiem, że mięsożerca „imitacji” burgera zamawiać nie powinien. Na sam koniec desery- ciasta i serniki- to prawdziwe niebo w gębie. Miejsce do którego jeszcze z pewnością wrócę.

Dziękujemy, Adamjot
Zrecenzowano 25 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Byłoby super gdyby trochę nieogarnięta pani kelnerka. Jeśli klient zamawia drinka typu aperol oraz sałatkę i wino, to oczywiste jest ze najpierw ma dostać drinka jako aperitif, a później sałatkę z winem. A nie jak w moim przypadku najpierw sałatkę później drinka, na końcu.... no, nie było końca bo wino po sałatce za bardzo nie sensu, wiec podziękowałem. Jeśli chodzi o jedzenie to bardzo smaczna sałatka ze szparagami. Ogólna konstatacja: kelnerzy wymagają przeszkolenia ale szef kuchni na pewno nie. Jedzenie super.

Dziękujemy, burmak01
Zrecenzowano 25 maja 2019 z urządzeń przenośnych

@vegdeli w Warszawie odwiedziłem przypadkiem. Na tej samej ulicy mieści się inna restauracja ale niestety był komplet a mój żołądek nie chciał czekać 40 minut na wolny stolik. Veg Deli to restauracja wegańska i wegetariańska. Wnętrze ciekawe a uwagę przykuwa neon na ścianie „in food we trust”. Podpisuję się pod tą sentencją bo nie ma nic lepszego niż jedzenie Moje zamówienie: starter - spring rollsy z awokado, czerwoną kapustą, miętą, bazylią, kolendrą z sosem orzechowym z tahini. Generalnie gdyby nie sos to smak reszty byłby mało wyrazisty. Główne danie - kremowa polenta z owczą fetą i serem taleggio, karmelizowaną marchewką, burakiem, chipsami z jarmużu, jajkiem i smażonymi boczniakami. Nie do końca mnie te dania przekonały ale były dobre Jedyny minus - usadowiłem się na antresoli i czekałem na kelnerkę z menu. W zamian zostałem poproszony o zejście na dół bo niby wkrótce zamykają górę Ogólna ocena jednak na plus ➕

Dziękujemy, TheTrumanShow
Zrecenzowano 8 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Nie jestem wegetarianinem, ale miałem okazje wybrać jedno z warszawskich miejsc serwujących kuchnie vege.
Lokal należy ocenić pod względem surowego wystroju zgodnego z naturą, wykorzystania naturalnych elementów, betonowe ściany z prętami zamiast żyrandoli, robią pewien klimat. Możliwość wejścia ze zwierzętami dla miłośników czworonogów. (Nie oceniam, taka możliwość jest).
Obsługa stara się nadążyć nawet gdy jest dużo stolików i dania podawane są sprawnie.
W ciepłe letnie dni jest taras/ogródek przy mało ruchliwej uliczce.
Jedzenie:
Przystawka w postaci pieczonych kasztanów - ziemisty smak dobrze wypieczonych kasztanów z dodatkiem zamarynowanych warzyw i pieczonej dyni i dwóch smacznych sosów musztardowego z ziarnami gorczycy i sosem chrzanowym, warte spróbowania.
Dolmades - mini vege gołąbki w liściach z oliwą z palonych pomidorów bardzo aromatyczne i przywołujące trochę kuchnie gruzińską/bałkańską, ciekaw w smaku.
Danie główne czyli burger grzybowy. Podany w fajnie wypieczonej niestandardowej bułce, „kotlet” z grzybów smaczny i duży a siatki w postaci ogórka kiszonego i sosu słodko-wędzonego bardzo udane.
Nie kaczka z dodatkami. Tu pojawia się problem, ponieważ nie obawiam się intensywnych smaków, ale próba zastąpienia kaczki połączeniem vege składników ( co jest ciekawym pomysłem), ze zbyt dużą ilością przypraw dało efekt bardzo intensywnego smaku Azji, który po jednym kęsie dominował całe danie, można porównać do zbyt dużej ilości gałki muszkatołowej w daniu. Dodatki zarówno ziemniak cały pieczony ze skórka i kapusta modra z sosem imbirowym bardzo smaczne.
Ciekawe lemoniady w tym ta z węglem.
Ogólnie dla wegetarian i wegan uważam, że jest to bardzo intensywne w smaki i smaczne miejsce.
Polecam.

1  Dziękujemy, maciejthemagic

Veg Deli — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Veg Deli? Podziel się wrażeniami!