Warszawa
Zrecenzowano: 6 września 2019

Zdecydowanie polecam. Nie zawiodłam się nigdy. Bardzo uprzejmy personel. Urozmaicone śniadania. Nie było problemu ze zmianą rezerwacji oraz dodaniem drugiej osoby. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, akulig251247
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Aldona S, Director of Sales, Hampton by Hilton Warsaw AirportOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Witam serdecznie,

bardzo dziękujemy za tak miły komentarz.

Cieszymy się, ze śniadanie smakowało, obsługa spełniła Państwa oczekiwania, a wszystko razem pozostawiło miłe wspomnienia.

Zapraszamy ponownie

Aldona Skoniecka
Zastępca Dyrektora Hotelu ds. Sprzedaży

Zrecenzowano: 2 września 2019

Jak zwykle bez żadnych problemów zastrzeżeń. Czysto schludnie śniadanie pełne wyboru. Duży plus za darmowy transport na lotnisko. Obsługa pomocna życzliwa. Miejsce idealne aby przenocować przed wylotem.

• Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, bblasz730174

Szanowni Państwo,

W imieniu swoim oraz całego zespołu Hampton by Hilton Warsaw Airport Hotel, bardzo dziękuję za zaufanie jakim nas Państwo obdarzyli oraz tak pozytywnym komentarzem.
Zadowolenie naszych Gości jest naszą największą nagrodą.
Raz jeszcze dziękujemy i zapraszamy ponownie.
Z poważaniem,

Aldona Skoniecka - Zastępca Dyrektora Hotelu ds. Sprzedaży

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Wszystko jak najbardziej w nalezytym standardzie.Bardzo mila obsluga,pomocna i profesjonalna.Dobre jedzenie.W pokoju deska do prasowania i zelazko.Obsluga hotelowa dba o czystosc pokoi.Polecam i zachecam

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, dkaszu240258
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Aldona S, Kierownik sprzedaży, Hampton by Hilton Warsaw AirportOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Szanowni Państwo,

Zadowolenie naszych Gości jest naszą największą nagrodą.
Raz jeszcze dziękujemy i zapraszamy ponownie.
Z poważaniem,
Aldona Skoniecka - Zastępca Dyrektora Hotelu ds, Sprzedaży

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Szybki check-in.
Profesjonalna i bardzo mila obsługa na recepcji.

Pokój cichy, wygodne łóżko.

Transport na lotnisko w cenie pokoju.

Bezproblemowy check-out.

Na pewno kolejnym razem zatrzymam się w tym hotelu.

Dziękujemy, Figofago_78

Serdecznie dziękujemy za pozostawienie tak miłej opinii odnośnie pobytu w naszym Hotelu.

Jest nam niezmiernie miło, że spełniliśmy Państwa oczekiwania i czas spędzony w Hampton by Hilton Warsaw Airport pozostawił miłe wspomnienia.

Serdecznie zapraszamy do ponownych odwiedzin.

Pozdrawiam
Aldona Skoniecka
Zastępca Dyrektora Hotelu ds. Sprzedaży

Zrecenzowano: 27 lipca 2019

Jeśli Twoje łózko w hotelu jest bardziej wygodne niż łóżko w domu, to znaczy, ze trafiłeś do idealnego hotelu. Tak własnie jest w tym obiekcie. Wszystkie usługi na najwyższym poziomie. Zaangażowanie personelu i dbałość o szczegóły przekłada się na idealny pobyt.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Jakub P

Panie Jakubie

serdecznie dziękujemy za tak miłą opinię odnośnie naszego Hotelu.

Jest nam niezmiernie miło, że starania naszego personelu zostały zauważone.

Bardzo dziękujemy i będziemy zaszczyceni jeśli wybierze nas Pan ponownie.

Pozdrawiam
Aldona Skoniecka - Zastępca Dyrektora Hotelu ds. Sprzedaży