Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Wszystko jak najbardziej w nalezytym standardzie.Bardzo mila obsluga,pomocna i profesjonalna.Dobre jedzenie.W pokoju deska do prasowania i zelazko.Obsluga hotelowa dba o czystosc pokoi.Polecam i zachecam

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, dkaszu240258
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Aldona S, Kierownik sprzedaży, Hampton by Hilton Warsaw AirportOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Szanowni Państwo,

W imieniu swoim oraz całego zespołu Hampton by Hilton Warsaw Airport Hotel, bardzo dziękuję za zaufanie jakim nas Państwo obdarzyli oraz tak pozytywnym komentarzem.
Zadowolenie naszych Gości jest naszą największą nagrodą.
Raz jeszcze dziękujemy i zapraszamy ponownie.
Z poważaniem,
Aldona Skoniecka - Zastępca Dyrektora Hotelu ds, Sprzedaży

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Szybki check-in.
Profesjonalna i bardzo mila obsługa na recepcji.

Pokój cichy, wygodne łóżko.

Transport na lotnisko w cenie pokoju.

Bezproblemowy check-out.

Na pewno kolejnym razem zatrzymam się w tym hotelu.

Dziękujemy, Figofago_78

Serdecznie dziękujemy za pozostawienie tak miłej opinii odnośnie pobytu w naszym Hotelu.

Jest nam niezmiernie miło, że spełniliśmy Państwa oczekiwania i czas spędzony w Hampton by Hilton Warsaw Airport pozostawił miłe wspomnienia.

Serdecznie zapraszamy do ponownych odwiedzin.

Pozdrawiam
Aldona Skoniecka
Zastępca Dyrektora Hotelu ds. Sprzedaży

Zrecenzowano: 27 lipca 2019

Jeśli Twoje łózko w hotelu jest bardziej wygodne niż łóżko w domu, to znaczy, ze trafiłeś do idealnego hotelu. Tak własnie jest w tym obiekcie. Wszystkie usługi na najwyższym poziomie. Zaangażowanie personelu i dbałość o szczegóły przekłada się na idealny pobyt.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Jakub P

Panie Jakubie

serdecznie dziękujemy za tak miłą opinię odnośnie naszego Hotelu.

Jest nam niezmiernie miło, że starania naszego personelu zostały zauważone.

Bardzo dziękujemy i będziemy zaszczyceni jeśli wybierze nas Pan ponownie.

Pozdrawiam

Zrecenzowano: 16 lipca 2019

Bardzo dobra lokalizacja hotelu blisko lotniska Okęcie. Bardzo czysty pokój i łazienka. Bardzo obszerne i pyszne śniadanie. W pokoju ekspres z pyszną kawą.
Bardzo miła obsługa na recepcji.
W restauracji maja menu dla dzieci:)

Dziękujemy, jwierd159626
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Aldona S, Kierownik sprzedaży, Hampton by Hilton Warsaw AirportOdpowiedź udzielona 25 lipca 2019

Witam serdecznie,

bardzo dziękujemy za umieszczenie tak miłej recenzji i wysokiej oceny pobytu.

Serdecznie zapraszamy do ponownych odwiedzin.

Z pozdrowieniami

Zrecenzowano: 15 lipca 2019

Idealny hotel blisko lotniska. Bardzo czyste pokoje, smaczne, urozmaicone śniadanie. Bardzo miła obsługa. Hotel bardzo dobrze skomunikowany z lotniskiem. Pomimo jego bezpośredniego sąsiedztwa. Je wpływa to na komfort pobytu.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, GlobeTrotting537618

Szanowny GlobeTrotting537618

Dziękujemy za zamieszczenie miłych słów na temat naszego hotelu.
Zadowolenie naszych gości jest dla nas najważniejsze, a tak miła opinia to dla nas ogromna satysfakcja, jak również motywacja do dalszych starań aby spełniać i wyprzedzać Państwa oczekiwania

Raz jeszcze bardzo dziękujemy i serdecznie zapraszamy ponownie.

Z pozdrowieniami