Hotel blisko lotniska, bezpłatny bus na lotnisko, stosunek ceny do jakości bardzo dobry, pokoje i łazienki czyste, nie ma się do czego przyczepić. Hotel zdecydowanie godny polecenia a personel recepcji i baru zdecydowanie zasługuje na 5 gwiazdek

• Data pobytu: wrzesień 2018, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, smerfaco89
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MatthieuC888, Dyrektor generalny, Hotel Hampton by Hilton Odpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Witam serdecznie Smerfaco89,

dziękuję bardzo za wybranie naszego hotelu Hampton by Hilton Warsaw Airport. Dziękuję również za te dobre słowa dotyczące naszego hotelu. Osobiście zapewniam, że podzielę się z tą informacją z personelem hotelu który stara się zapewnić naszym Gościom najlepszy serwis.

Jeszcze raz bardzo dziękuję i zapraszam ponownie do skorzystania z naszego hotelu Hampton by Hilton Warsaw Airport.

Udanego Dnia
Zastępca Dyrektora Hotelu

Miły pobyt. Bezpłatny transfer z lotniska. Czyste pokoje. Bardzo dobrze działający internet. Smaczne śniadanie. Duży wybór. Każdy może coś wybrać coś dla siebie, nawet ci najbardziej wybredni. I ulubione rzez moją żonę gofry, które można zrobić sobie samemu. Jedyny minus to - słuchać startujące samoloty. W Hampton by Hilton w Gdański, który jest bliżej lotniska samolotów nie słychać

• Data pobytu: wrzesień 2018, podróż z rodziną
Dziękujemy, jaroslaw1901
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MatthieuC888, Dyrektor generalny, Hotel Hampton by Hilton Odpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Witam serdecznie Panie Jaroslaw1901,

przede wszystkim dziękuję Panu bardzo za wybór naszego hotelu Hampton by Hilton Warsaw Airport. Tym samym chciałbym podziękować za Pana komentarz nawiązujący do Pana pobytu u nas.
Serdecznie Pana przepraszam za hałas spowodowany startującymi samolotami.

Z nadzieją gościć Pana jeszcze nieraz w naszym hotelu
Łączę wyrazu szacunku

Zastępca Dyrekotra Hotelu

Zrecenzowano 29 sierpnia 2018

Bardzo dobry hotel.Pokoje i lazienka swieca czystoscia.Personel przemily i uprzejmny.Pyszne sniadania i super kawa.Bardzo wygodne lozka.Goraco polecam.Parking dla gosci hotelowych moglby byc bezplatny.

• Data pobytu: sierpień 2018, podróż z rodziną
Dziękujemy, kciesl807199
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Matthieu C, Dyrektor generalny, Hotel Hampton by Hilton Odpowiedź udzielona 29 sierpnia 2018

Witam serdecznie,

cieszymy się, że pobyt w naszym hotelu Hampton by Hilton Warsaw Airport pozostawił dobre wrażenia.
Zapraszamy ponownie do skorzystania z naszych usług.

Pozdrawiam i życzę udanego popołudnia.

Zrecenzowano 25 sierpnia 2018

Dobra lokalizacja, pokoje w bardzo dobrej kondycji - ręczniki rzeczywiście wydają się być dość cienkie aczkolwiek w porównaniu do innego hotelu tego brandu nie były chociaż postrzępione. Restauracja poprawna aczkolwiek nic wyszukanego, obsługa na śniadaniu szybko uzupełniała braki i błyskawicznie sprzątała stoliki. Miła obsługa Front Desku, ciepłe i dobre śniadanie. Polecam! :)

• Data pobytu: sierpień 2018, podróż służbowa
Dziękujemy, bartosz34
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Matthieu C, Dyrektor generalny, Hotel Hampton by Hilton Odpowiedź udzielona 27 sierpnia 2018

Witam serdecznie szanowny Panie Bartoszu,

cieszymy się bardzo, że pobyt w naszym hotelu Hampton by Hilton Warsaw Airport pozostawił dobre wrażenia.
Mam nadzieję, że będziemy mieli przyjemność gościć Pana jeszcze nie raz.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wspaniałego tygodnia.

Matthieu CARROUR
Hampton by Hilton Warsaw Airport

Zrecenzowano 21 sierpnia 2018

Hotel na dobrym poziomie . Pokoje schludne , czyste . Myśle , ze cena adekwatna do warunków jak i miasta a to tez ma lekki wpływ . Obsługa na poziomie dobrym . Śniadania smaczne , spora możliwość wyboru potrawy . Polecam

• Data pobytu: sierpień 2018, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, sprees315209
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Matthieu C, Dyrektor generalny, Hotel Hampton by Hilton Odpowiedź udzielona 24 sierpnia 2018

Witam serdecznie,

Cieszymy się, że pobyt w naszym hotelu Hampton by Hilton Warsaw Airport pozostawił dobre wrażenia.
Zapraszamy ponownie do skorzystania z naszych usług.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wspaniałego weekendu.

Matthieu CARROUR
Hampton by Hilton Warsaw Airport