Warszawa
Dobra zabawa

Dobra, klubowa muzyka, czasem trochę monotonna, ale mimo to można się fajnie pobawić, wygląd klubu... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 25 czerwca 2019
KlaudiaP4
Warszawa, Polska
Fajny Klub

Byłem wczoraj poerwszy raz w tym klubie. Jak dla mnie wszystko było ok. Dziwią mnie opinie typu... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 7 kwietnia 2019
X7290QWadamr

Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem w tym klubie dość często. Mam porównanie do innych miejsc i ten pod każdym względem wygrywa, dlatego z przyjaciółmi spotykam się właśnie w Enklawie.
Po 1: od wejścia wita każdego Pan Dariusz, który jest bardzo kulturalny i z pozytywną energią. Nadmienię, że zawsze wygląda dobrze, a nie jak typowy "bramkarz" w innych klubach ze skwaszoną miną.
Po 2 : muzyka. Dla mnie jest energia na parkiecie. Dj wie co grać, aby parkiet tętnił życiem.
Po 3: toalet jest 6 , a nie 2... odnoszę się do któregoś komentarza wcześniej.
Po 4: miejsce- bardzo eleganckie. Nie masz oporów, żeby usiąść na sofę, ponieważ każdy detal jest zadbany. Stoliki są wycierane co chwila.
Po 5: ludzie- nie stoją jak kołki tylko mam zawsze wrażenie, że wszyscy pozytywni ludzie bawią się tam całą duszą!

Meeeegaaa polecam ! ;)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Gabriela S
Zrecenzowano: 4 września 2019

Świetna i różnorodna muzyka, ochrona łagodna i uprzejma, co w niewielu klubach się zdarza. Piękne dziewczyny i ładne światła w klubie.

1  Dziękujemy, Pdoherty09
Zrecenzowano: 3 września 2019

Ostatnio pierwszy raz trafiłam do enklawy. Dawno już tak dobrze się nie bawiłam. Wystrój bardzo elegancki, świetna muzyka która porywała mnie do tańca do 5 nad ranem, profesjonalna obsługa i przystępne ceny alkoholi. Ogromny plus również za dostępne na miejscu ciepłe przekąski które ratują życie po szaleństwach na parkiecie.

Dziękujemy, MarthaW395
Zrecenzowano: 3 września 2019

W enklawie bylem juz wiele razy i za kazdym bawilem sie rewelacyjnie. Najlepesza muzyka w warszawie porywajaca do tanca a po remoncie klub ma niepowtarzalny klimat. Na pewno jeszcze wielokrotnie wroce jak bede w Warszawie.

1  Dziękujemy, Norbert S
Zrecenzowano: 25 czerwca 2019

Dobra, klubowa muzyka, czasem trochę monotonna, ale mimo to można się fajnie pobawić, wygląd klubu spełnia oczekiwania.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
1  Dziękujemy, KlaudiaP4