Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Dobra zabawa

Dobra, klubowa muzyka, czasem trochę monotonna, ale mimo to można się fajnie pobawić, wygląd klubu... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 25 czerwca 2019
KlaudiaP4
Warszawa, Polska
Fajny Klub

Byłem wczoraj poerwszy raz w tym klubie. Jak dla mnie wszystko było ok. Dziwią mnie opinie typu... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 7 kwietnia 2019
X7290QWadamr

Zrecenzowano: 4 września 2019

Świetna i różnorodna muzyka, ochrona łagodna i uprzejma, co w niewielu klubach się zdarza. Piękne dziewczyny i ładne światła w klubie.

1  Dziękujemy, Pdoherty09
Zrecenzowano: 3 września 2019

Ostatnio pierwszy raz trafiłam do enklawy. Dawno już tak dobrze się nie bawiłam. Wystrój bardzo elegancki, świetna muzyka która porywała mnie do tańca do 5 nad ranem, profesjonalna obsługa i przystępne ceny alkoholi. Ogromny plus również za dostępne na miejscu ciepłe przekąski które ratują życie po szaleństwach na parkiecie.

Dziękujemy, MarthaW395
Zrecenzowano: 3 września 2019

W enklawie bylem juz wiele razy i za kazdym bawilem sie rewelacyjnie. Najlepesza muzyka w warszawie porywajaca do tanca a po remoncie klub ma niepowtarzalny klimat. Na pewno jeszcze wielokrotnie wroce jak bede w Warszawie.

1  Dziękujemy, Norbert S
Zrecenzowano: 25 czerwca 2019

Dobra, klubowa muzyka, czasem trochę monotonna, ale mimo to można się fajnie pobawić, wygląd klubu spełnia oczekiwania.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
1  Dziękujemy, KlaudiaP4
Zrecenzowano: 7 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem wczoraj poerwszy raz w tym klubie. Jak dla mnie wszystko było ok.
Dziwią mnie opinie typu "nieprofesjonalna obsługa" bez podawania jakichkolwiek szczułów. Eg mnie obsługa była siper profesjonalna - cały czas chodzili i sprzątali więc o 4 rano było bardzo czysto.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, X7290QWadamr