Warszawa
Dobra zabawa

Dobra, klubowa muzyka, czasem trochę monotonna, ale mimo to można się fajnie pobawić, wygląd klubu... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 25 czerwca 2019
KlaudiaP4
Warszawa, Polska
Fajny Klub

Byłem wczoraj poerwszy raz w tym klubie. Jak dla mnie wszystko było ok. Dziwią mnie opinie typu... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 7 kwietnia 2019
X7290QWadamr

Zrecenzowano: 3 września 2019

Ostatnio pierwszy raz trafiłam do enklawy. Dawno już tak dobrze się nie bawiłam. Wystrój bardzo elegancki, świetna muzyka która porywała mnie do tańca do 5 nad ranem, profesjonalna obsługa i przystępne ceny alkoholi. Ogromny plus również za dostępne na miejscu ciepłe przekąski które ratują życie po szaleństwach na parkiecie.

Dziękujemy, MarthaW395
Zrecenzowano: 3 września 2019

W enklawie bylem juz wiele razy i za kazdym bawilem sie rewelacyjnie. Najlepesza muzyka w warszawie porywajaca do tanca a po remoncie klub ma niepowtarzalny klimat. Na pewno jeszcze wielokrotnie wroce jak bede w Warszawie.

1  Dziękujemy, Norbert S
Zrecenzowano: 25 czerwca 2019

Dobra, klubowa muzyka, czasem trochę monotonna, ale mimo to można się fajnie pobawić, wygląd klubu spełnia oczekiwania.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
1  Dziękujemy, KlaudiaP4
Zrecenzowano: 7 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem wczoraj poerwszy raz w tym klubie. Jak dla mnie wszystko było ok.
Dziwią mnie opinie typu "nieprofesjonalna obsługa" bez podawania jakichkolwiek szczułów. Eg mnie obsługa była siper profesjonalna - cały czas chodzili i sprzątali więc o 4 rano było bardzo czysto.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, X7290QWadamr
Zrecenzowano: 25 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Wstyd i porażka!!!!! Robisz rezerwację loży 1.5miesiaca wcześniej, bo chcesz pobawić się przyjaciółmi z różnych części Polski. A przed wejściem do klubu okazuje się że nie chcą Cie wpuścić, bo "nie ma się karty stałego klienta", która nigdy nie była wygana do wejścia. Dziewczyny oczywiście weszły bez "karty stałego klienta"

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
5  Dziękujemy, Joanna S