“Idealna śniadaniownia”
Croque Madame — recenzja

Croque Madame
Zamów online
Nr 8 wśród 74 Desery (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Połączenie domowego tosty z jajkiem sadzonym oraz szynką postawi każdego na nogi do tego miła obsługa , polecam bardzo , ceny nie są wysokie :)

Dziękujemy, Ann R

Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre śniadania, w (chyba) normalnej cenie. Fajne miejsce i lokal pełny. Jedną gwiazdkę odejmuję, ponieważ odmówiono Nam podzielenia płatności.
Ogólnie bardzo polecam, ale musisz zapłacić za wszystkich...

Dziękujemy, Kamil M
Zrecenzowano 28 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne, urozmaicone śniadania. Aromatyczna kawa. Sok pomarańczowy to ambrozja smaków, a na koniec niebiański deser. Can’ t be better

Dziękujemy, KarolinaN1041
Zrecenzowano 21 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna kawa, bardzo dobry sernik z ciemną czekoladą. Dość przytulne miejsce a z ogródka rozciąga się fajny widok na Nowy Świat. Cenowo nawet ok jak na taką lokalizację.

Dziękujemy, TheTrumanShow
Zrecenzowano 17 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwsze wrażenie : uśmiechnięci ludzie witający klienta i jego psiaka. Szybkie przyjęcie zamówienia to tez duży plus. Śniadanie smaczne i duże - nie daliśmy rady zjeść, kawa bardzo smaczna - co ogólnie jest rzadkością. Ktoś powie , że drogo . Fakt, tanio nie jest, ale kolejny posilek był potrzebny dopiero wieczorem.
I jeszcze jedno - urocza łazienka, pachnąca świecami. Wielki plus!☺

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, annaoC1149RQ

Croque Madame — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Croque Madame? Podziel się wrażeniami!