“Śniadanko”
Croque Madame — recenzja

Croque Madame
Zamów online
Nr 7 wśród 68 Desery (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Zrecenzowano 28 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne, urozmaicone śniadania. Aromatyczna kawa. Sok pomarańczowy to ambrozja smaków, a na koniec niebiański deser. Can’ t be better

Dziękujemy, KarolinaN1041

Zrecenzowano 21 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna kawa, bardzo dobry sernik z ciemną czekoladą. Dość przytulne miejsce a z ogródka rozciąga się fajny widok na Nowy Świat. Cenowo nawet ok jak na taką lokalizację.

Dziękujemy, TheTrumanShow
Zrecenzowano 17 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwsze wrażenie : uśmiechnięci ludzie witający klienta i jego psiaka. Szybkie przyjęcie zamówienia to tez duży plus. Śniadanie smaczne i duże - nie daliśmy rady zjeść, kawa bardzo smaczna - co ogólnie jest rzadkością. Ktoś powie , że drogo . Fakt, tanio nie jest, ale kolejny posilek był potrzebny dopiero wieczorem.
I jeszcze jedno - urocza łazienka, pachnąca świecami. Wielki plus!☺

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, annaoC1149RQ
Zrecenzowano 14 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mały, klimatyczny lokal z dobrą kawą i smacznymi sernikami. Dobre miejsce na coś słodkiego, z uwagi na ilość miejsca raczej w kameralnym gronie.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Monik_Pom
Zrecenzowano 10 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się tu zmarznięci po spacerze, usiedliśmy przy stoliku najbliżej drzwi (bo tylko on z tych kilkuosobowych był wolny)ale to był błąd, bo za każdym razem jak otwierały się drzwi- leciał na nas chłód, aż ciarki przechodziły po plecach. Ale to akurat nie jest wina lokalu. Aczkolwiek ostrzeżenie dla przyszłych klientów- nie siadać przy drzwiach :) do rzeczy...lokal fajnie zaaranżowany, klimatyczne wnętrze. Kawa smaczna, beza malinowa w smaku pyszna (mascarpone, maliny i konfitura malinowa), duża porcja ale jednak ciut za słodka, czasami dało się wyczuć nierozpuszczone kryształki cukru. Cena - adekwatna jak na kawiarnię w tej części miasta. 18 zł za kawałek ciasta i ok.15 za kawę z mlekiem za jedną osobę. Obsługa - normalna. Polecam.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, claudia9191

Croque Madame — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Croque Madame? Podziel się wrażeniami!