“Urok Starej Warszawy z pysznym jedzeniem”
Kameralna Restauracja — recenzja

Kameralna Restauracja
Nr 445 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Polska restauracja Kameralna to jeden z najpopularniejszych lokali znajdujących się w centrum Warszawy – Śródmieście. Nawiązując do swojej kultowej poprzedniczki, wskrzesza jej ducha poprzez wyśmienitą gastronomię – tradycyjną polską kuchnię, lunch i obiady domowe, catering, muzykę na żywo oraz imprezy kulturalne, integracyjne, firmowe, a nawet urodzinowe.

Jeśli chcecie odnaleźć klimaty starej Warszawy; gorąco polecam ten lokal!.
Wystrój chyba pozostał jak za dawnych lat, latem dodatkowo fajny ogródek. Stoły nakryte tez jak za dawnych czasów. Obsługa sprawna, miła i znająca menu. Przepyszne zupy takie jak u mamy; rosół bije na głowę wszystkie mi znane z innych miejsc, do tego cena jedynie 9zł (!). Doskonałe nóżki w galarecie i chłodnik! Ceny rozsądne biorąc pod uwagę, że jesteśmy przy Trakcie Królewskim. Zachęcam i polecam!

Dziękujemy, Jolanta R

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ta restauracja jest fenomenalna. Chodzimy tutaj na pyszne lunche w super cenach. Zawsze kilka opcji do wyboru, świeżo i domowo. Knajpa legendarna , bo bywało tu towarzystwo ze świata kina i literatury. Polecam !!!!

Dziękujemy, F4930NGannac
Zrecenzowano 12 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie szybko i smacznie, mila obsługa, menu lunach - jak na bliskość centrum bardzo niskie
#taniejedzenie

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, ArturG_RS
Zrecenzowano 29 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Ta restauracja nie potrafi zapanować nad większą liczbą gości - jest bardzo głośno i ruchliwie, zdecydowanie odradzam to miejsce.

Termin wizyty: marzec 2019
2  Dziękujemy, Fearless466892
Zrecenzowano 16 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Piątek, wczesne popołudnie. W karcie kilka zup. Mam chęć na rosół... nie ma. To może pomidorowa? Będzie za 20 minut. Zostają flaki i dwie zupy lunchowe. Biorę flaki. Mija 10...15...20 minut, pojawia się moja zupa. Przyznam, że smaczna i o odpowiedniej temperaturze. Zjadłem, pusty talerz stoi, pani kelnerka jakoś go nie zauważa. Na szczęście koleżanka pani kelnerki reaguje i talerz znika. Pora ma drugie danie. Kolejne 10...15....20 minut i zamówione dania lądują na stoliku. Smaczne, ładnie podane, ciepłe. Zjadamy, płacimy, wychodzimy.

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, BtPt

Kameralna Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Kameralna Restauracja? Podziel się wrażeniami!