“Świetna whisky”
Klub Bazar — recenzja

Klub Bazar
Nr 660 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Europejska
Okolica: Śródmieście Południowe
Opis: Najpiękniejsza kamienica na Pradze Północ, czyli Dom pod Sowami - (już niedługo przedstawiony w swojej pełnej klasie architektonicznej), wzbogacił się o równie ciekawy i niebanalny twór, a mianowicie BAZAR - knajpa, klub, sklep. Trójdzielne założenie rozmieszczone jest na dwóch poziomach. Poziom górny, knajpiany, z otwartą kuchnią i dobrze zaopatrzonym barem o łącznej powierzchni 90 m2 i dolny, klubowy, o powierzchni 160 m2 z niewielką, ale kameralną sceną, projektorem, ekranem i profesjonalnym nagłośnieniem klubowym. Dodatkowo latem, miejsce rozrasta się o dwa ogródki - jeden zewnętrzny, dla wielbicieli gwaru ulicznego, a drugi cichy, kameralny, umieszczony w "studni" kamienicy. Bazar, standardowo organizuje koncerty, regularne imprezy weekendowe, firmowe czy spotkania biznesowe w industrialnych wnętrzach na powierzchni 250 m2. Zdarzają się oczywiście imprezy niestandardowe - które czym bardziej niestandardowe, tym chętniej przyjmujemy.
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Duży wybór whisky w przystępnej cenie. Świetna miejsce otwarte do późnych godzin nocnych. Polecam tatar wołowy. Dobra muzyka na żywo.

Dziękujemy, Raffii5

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ostatnio odwiedziłam miejsce z powodu odbywającego się koncertu. Mile zaskoczył mnie darmowy wstęp. Klub znajduje się w klimatycznej kamienicy, co tylko dodaje uroku temu miejscu. Świetnie sprawdza się lokalna kuchnia. Polecam wątróbkę i burgera - palce lizać

Dziękujemy, 61justynat
Zrecenzowano 4 września 2019

Polecam . Bardzo fajne miejsce na zimne piwko i pogaduchy ze znajomymi, luźna atmosfera , fajne szybkie dania , miła obsługa . Polcam :)

Dziękujemy, AleksandraG478
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce aby zjeść szybko i przyjemnie śniadanie z przyjaciółkami. Ogródek jest dosyć duży i przyjemnie się w nim siedzi a obsługa miła. Polecam!

Dziękujemy, 899palomaz
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Fajna miejscówka, super śniadanka okraszone najlepszym w mieście espersso :)
Obsługa miła, sprawna i kompetentna
Polecam :)

Dziękujemy, MarcinM4067

Klub Bazar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Klub Bazar? Podziel się wrażeniami!