“"Świetne miejsce "”
Klub Bazar — recenzja

Klub Bazar
Nr 661 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Europejska
Okolica: Śródmieście Południowe
Opis: Najpiękniejsza kamienica na Pradze Północ, czyli Dom pod Sowami - (już niedługo przedstawiony w swojej pełnej klasie architektonicznej), wzbogacił się o równie ciekawy i niebanalny twór, a mianowicie BAZAR - knajpa, klub, sklep. Trójdzielne założenie rozmieszczone jest na dwóch poziomach. Poziom górny, knajpiany, z otwartą kuchnią i dobrze zaopatrzonym barem o łącznej powierzchni 90 m2 i dolny, klubowy, o powierzchni 160 m2 z niewielką, ale kameralną sceną, projektorem, ekranem i profesjonalnym nagłośnieniem klubowym. Dodatkowo latem, miejsce rozrasta się o dwa ogródki - jeden zewnętrzny, dla wielbicieli gwaru ulicznego, a drugi cichy, kameralny, umieszczony w "studni" kamienicy. Bazar, standardowo organizuje koncerty, regularne imprezy weekendowe, firmowe czy spotkania biznesowe w industrialnych wnętrzach na powierzchni 250 m2. Zdarzają się oczywiście imprezy niestandardowe - które czym bardziej niestandardowe, tym chętniej przyjmujemy.
Zrecenzowano 4 września 2019

Polecam . Bardzo fajne miejsce na zimne piwko i pogaduchy ze znajomymi, luźna atmosfera , fajne szybkie dania , miła obsługa . Polcam :)

Dziękujemy, AleksandraG478

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce aby zjeść szybko i przyjemnie śniadanie z przyjaciółkami. Ogródek jest dosyć duży i przyjemnie się w nim siedzi a obsługa miła. Polecam!

Dziękujemy, 899palomaz
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Fajna miejscówka, super śniadanka okraszone najlepszym w mieście espersso :)
Obsługa miła, sprawna i kompetentna
Polecam :)

Dziękujemy, MarcinM4067
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Po lunchu w Bistro pod Sowami zajrzałam do sąsiadów. Atmosfera swobodna, duży ogródek, zimne piwo z nalewaka. Obsługa szybka i uprzejma. Dla mnie wystarczy

1  Dziękujemy, Kinga D
Zrecenzowano 25 czerwca 2019

W dniu wczorajszym zamówiłam makaron z krewetkami w sosie winnym i suszonymi pomidorami, bo złożeniu zamówienia przez naszą grupę - oddaliśmy wszystkie karty. Otrzymaliśmy zamówienie - pierwszy kęs makaroku - piekło w buzi! Na pytanie do kelnerki czemu danie jest takie ostre
otrzymaliśmy odpowiedź, iż w menu była informacja, iż danie jest ostre - naszym błędem było to, że nie zweryfikowaliśmy tego na miejscu, zamieniliśmy się daniami tak, by ktoś bardziej wytrwały zjadł danie, w którym gołym okiem widać było pokrojone papryczki chilli. Dzisiaj dla świętego spokoju sprawdzam menu - zero informacji, iż danie jest ostre! Jeśli macie jakieś ostre dania, umieszczajcie informacje w menu - nie każdy ma podniebienie odporne na tak potężną ostrość!

Dziękujemy, dominiczka123

Klub Bazar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Klub Bazar? Podziel się wrażeniami!