“Super ”
Bar Mai Mai — recenzja

Bar Mai Mai
Nr 1 750 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Azjatycka
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie Jem dosyć często i naprawdę polecam. Jedna z pierwszych chińskich kuchni w Warszawie. A już na pewno na Woli :)

Dziękujemy, yangi360
Zrecenzowano 17 października 2018

Nie z jednego przysłowiowego "piec jadłem" ....nie w jednym azjatyckim lokaliku zamawiałem krewetki czy kalmary ale tak zamówionych chrupkich dawno nie próbowałem. Niepokaźny...wnętrze lekko powiedziawszy - takie sobie, za to jedzenie znakomite. Jak w reklamie - ten bar nazywał się DUŻA MISKA ...zmienił nazwę, ale wielkość dań ...dodajmy wyjątkowo smacznych- została .BARDZO POLECAM

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Anna N
Zrecenzowano 18 kwietnia 2018

Nie pierwsza to nasza wizyta w maimai. Nie będzie tu wię opisywania poszczególnych dań. W zdecydowanej większości są one po prostu dobre a porcje bardzo solidne. Ceny są przystępne a obsługa miła. Jedynym minusem jest fatalny wystrój, mało miejsca itd.
Lepiej wziąć jedzonko do domu i tam sobie je zjeść.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Bartek W
Zrecenzowano 26 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Termin wizyty: czerwiec 2017

Bar Mai Mai — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bar Mai Mai? Podziel się wrażeniami!