“dobre tajskie”

Thai Thai
Zarezerwuj stolik
pon., 14.10
20:00
Nr 110 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Tajska
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Prywatny posiłek, Rezerwacje

Dobre tajska kuchnia i połączenie smaków,przypraw.
Gotują tajowie.
Małym minusem są trochę drogie ceny.
Bardzo ładne wnętrze,choć trochę przeładowane tym bogactwem.
Czasami tu zachodzimy przed spektaklem

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, ZusaK

Byłem dwukrotnie w Thai Thai I za każdym razem przywitało mnie starannie przyrządzone potrawy. Świeże, doskonale przyprawione z bogatym smakiem. Bardzo polecam.

1  Dziękujemy, Sławomir Ł
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ThaiThaiRestaurants, Kierownik ds. PR, Thai ThaiOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Panie Sławomirze, dziękujemy za recenzję i miłe słowa. Bardzo nas cieszy, kiedy nasi Goście doceniają naszą ciężką pracę. Zapraszamy na kolejną wizytę do Thai Thai!

Wystrój lokalu na duży +, bardzo miła i kulturalna obsługa, a teraz przejdźmy do sedna: na przystawkę zamówiliśmy chrupiące roladki z krewetkami i chrupiące kalmary - 5/5, ale pad thai przebił wszystkie które jadłem, poezja smaku :). Na deser świeże mango, taki deser mógłbym jeść codziennie... na pewno wrócimy do Was. Dziękujemy

1  Dziękujemy, Weder86

Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się że chcą Państwo do nas wracać, to najlepsze co zawsze możemy usłyszeć od naszych Gości. Do zobaczenia w Thai Thai!

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczna restauracja tajska. Piękny wystrój. Bardzo dobra zupa kokosowa z kurczakiem. Sympatyczne miejsce na spotkanie z przyjaciółmi.

1  Dziękujemy, beataja

Dziękujemy za pozytywną opinię! Zapraszamy również do spróbowania innych zup z naszej karty oraz starannie przygotowanych dań głównych i deserów. Zapraszamy!

Zrecenzowano 2 września 2019

Byłam w tym miejscu już kolejny raz. Przepyszne jedzenie, miła atmosfera, profesjonalna i miła obsługa. Z chęcią wracam w to miejsce

2  Dziękujemy, Niceblondynka

Dziękujemy za tak miłe słowa! Cieszymy się że nasi Goście chętnie do nas wracają. Zapraszamy ponownie!

Thai Thai — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Thai Thai? Podziel się wrażeniami!