“Wonderful food”

pt., 27.11
20:00
LUB
Get food delivered
Nr 98 wśród 3 558 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Tajska
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Prywatny posiłek, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście Północne
Zrecenzowano 13 września 2019

Byłem dwukrotnie w Thai Thai I za każdym razem przywitało mnie starannie przyrządzone potrawy. Świeże, doskonale przyprawione z bogatym smakiem. Bardzo polecam.

1  Dziękujemy, Sławomir Ł
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ThaiThaiRestaurants, Kierownik ds. PR, Thai ThaiOdpowiedź udzielona 17 września 2019

Panie Sławomirze, dziękujemy za recenzję i miłe słowa. Bardzo nas cieszy, kiedy nasi Goście doceniają naszą ciężką pracę. Zapraszamy na kolejną wizytę do Thai Thai!

Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wystrój lokalu na duży +, bardzo miła i kulturalna obsługa, a teraz przejdźmy do sedna: na przystawkę zamówiliśmy chrupiące roladki z krewetkami i chrupiące kalmary - 5/5, ale pad thai przebił wszystkie które jadłem, poezja smaku :). Na deser świeże mango, taki deser mógłbym jeść codziennie... na pewno wrócimy do Was. Dziękujemy

1  Dziękujemy, Weder86

Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się że chcą Państwo do nas wracać, to najlepsze co zawsze możemy usłyszeć od naszych Gości. Do zobaczenia w Thai Thai!

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczna restauracja tajska. Piękny wystrój. Bardzo dobra zupa kokosowa z kurczakiem. Sympatyczne miejsce na spotkanie z przyjaciółmi.

1  Dziękujemy, Beata J

Dziękujemy za pozytywną opinię! Zapraszamy również do spróbowania innych zup z naszej karty oraz starannie przygotowanych dań głównych i deserów. Zapraszamy!

Zrecenzowano 2 września 2019

Byłam w tym miejscu już kolejny raz. Przepyszne jedzenie, miła atmosfera, profesjonalna i miła obsługa. Z chęcią wracam w to miejsce

2  Dziękujemy, Niceblondynka

Dziękujemy za tak miłe słowa! Cieszymy się że nasi Goście chętnie do nas wracają. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Przepyszne połączenie smaków. Rewelacyjny tajski sos PAD MED MA MUANG. Ciekawy smak lodów kokosowych. Bardzo miła obsługa.

1  Dziękujemy, ilo_bach
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ThaiThaiRestaurants, Kierownik ds. PR, Thai ThaiOdpowiedź udzielona 28 listopada 2019

Bardzo dziękujemy za przemiłe słowa. W restauracji Thai Thai staramy się tworzyć coraz to nowsze i zaskakujące połączenia smaków. Cieszymy się, że wizyta u nas w restauracji spowodowała tyle pozytywnych emocji. Zapraszamy ponownie!

Thai Thai — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Thai Thai? Podziel się wrażeniami!