“Najlepsze tajskie jedzenie w Warszawie”
Thai Thai — recenzja

Thai Thai
Zarezerwuj stolik
czw., 17.10
20:00
Nr 111 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Tajska
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Prywatny posiłek, Rezerwacje

Wystrój lokalu na duży +, bardzo miła i kulturalna obsługa, a teraz przejdźmy do sedna: na przystawkę zamówiliśmy chrupiące roladki z krewetkami i chrupiące kalmary - 5/5, ale pad thai przebił wszystkie które jadłem, poezja smaku :). Na deser świeże mango, taki deser mógłbym jeść codziennie... na pewno wrócimy do Was. Dziękujemy

1  Dziękujemy, Weder86
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ThaiThaiRestaurants, Kierownik ds. PR, Thai ThaiOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się że chcą Państwo do nas wracać, to najlepsze co zawsze możemy usłyszeć od naszych Gości. Do zobaczenia w Thai Thai!

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczna restauracja tajska. Piękny wystrój. Bardzo dobra zupa kokosowa z kurczakiem. Sympatyczne miejsce na spotkanie z przyjaciółmi.

1  Dziękujemy, beataja

Dziękujemy za pozytywną opinię! Zapraszamy również do spróbowania innych zup z naszej karty oraz starannie przygotowanych dań głównych i deserów. Zapraszamy!

Zrecenzowano 2 września 2019

Byłam w tym miejscu już kolejny raz. Przepyszne jedzenie, miła atmosfera, profesjonalna i miła obsługa. Z chęcią wracam w to miejsce

2  Dziękujemy, Niceblondynka

Dziękujemy za tak miłe słowa! Cieszymy się że nasi Goście chętnie do nas wracają. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Przepyszne połączenie smaków. Rewelacyjny tajski sos PAD MED MA MUANG. Ciekawy smak lodów kokosowych. Bardzo miła obsługa.

1  Dziękujemy, ilo_bach
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niejednokrotnie byliśmy gośćmi tej restauracji, smak, wykonanie, delikatność oraz przyprawienie dań zawsze jest na najwyższym poziomie. Szczególnie polecam:
- kaczkę w czerwonym curry!!!
- wieprzowinę na chrupko na przystawkę
- wieprzowinę w sosie z czarnego pieprzu

1  Dziękujemy, PatRadomski

Thai Thai — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Thai Thai? Podziel się wrażeniami!