“Świetne miejsce w centrum Warszawy”
Thai Thai — recenzja

Thai Thai
Reserve a table
niedz., 29.11
20:00
LUB
Get food delivered
Nr 98 wśród 3 558 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Tajska
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Prywatny posiłek, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście Północne
Zrecenzowano 2 września 2019

Byłam w tym miejscu już kolejny raz. Przepyszne jedzenie, miła atmosfera, profesjonalna i miła obsługa. Z chęcią wracam w to miejsce

2  Dziękujemy, Niceblondynka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ThaiThaiRestaurants, Kierownik ds. PR, Thai ThaiOdpowiedź udzielona 17 września 2019

Dziękujemy za tak miłe słowa! Cieszymy się że nasi Goście chętnie do nas wracają. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Przepyszne połączenie smaków. Rewelacyjny tajski sos PAD MED MA MUANG. Ciekawy smak lodów kokosowych. Bardzo miła obsługa.

1  Dziękujemy, ilo_bach
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ThaiThaiRestaurants, Kierownik ds. PR, Thai ThaiOdpowiedź udzielona 28 listopada 2019

Bardzo dziękujemy za przemiłe słowa. W restauracji Thai Thai staramy się tworzyć coraz to nowsze i zaskakujące połączenia smaków. Cieszymy się, że wizyta u nas w restauracji spowodowała tyle pozytywnych emocji. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niejednokrotnie byliśmy gośćmi tej restauracji, smak, wykonanie, delikatność oraz przyprawienie dań zawsze jest na najwyższym poziomie. Szczególnie polecam:
- kaczkę w czerwonym curry!!!
- wieprzowinę na chrupko na przystawkę
- wieprzowinę w sosie z czarnego pieprzu

1  Dziękujemy, PatRadomski

Bardzo cieszymy się, że wizyta w naszej restauracji wywołała tyle pozytywnych emocji. Potrzeby naszych Gości, jak i atmosfera w lokalu są dla nas na pierwszym miejscu. Mamy nadzieję, że będą Państwo nas częściej odwiedzać. Zapraszamy serdecznie!

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie, obsługa zawsze miła i niepowtarzalny wystrój. Jedno z niewielu miejsc gdzie chętnie wracam.

1  Dziękujemy, KatarzynaaN

Bardzo cieszymy się, że wizyty u nas wywołują tyle pozytywnych emocji. w restauracji Thai Thai dbamy o jakość podawanych potraw, profesjonalną obsługę oraz wspaniałą atmosferę, Zapraszamy!

Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Na podstawie kilkunastu wizyt- Bardzo ladny, elegancki wystroj, najlepsze tajskie jedzenie w Warszawie, chociaz ceny wysokie. Czasem zdazaja sie wpadki z obsluga, ale rzadko.

2  Dziękujemy, Ajgi

Dziękujemy za przemiłe słowa. Bardzo cieszymy się, że wizyty u nas w restauracji wywołują tyle pozytywnych emocji. W restauracji Thai Thai najważniejsze dla nas są potrzeby Gości i ich satysfakcja. Zapraszamy ponownie!

Thai Thai — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Thai Thai? Podziel się wrażeniami!