“PAD MED MA MUANG i lody kokosowe z jackfruit”
Thai Thai — recenzja

Thai Thai
Reserve a table
wt., 24.11
20:00
LUB
Get food delivered
Nr 98 wśród 3 558 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Tajska
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Prywatny posiłek, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście Północne
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Przepyszne połączenie smaków. Rewelacyjny tajski sos PAD MED MA MUANG. Ciekawy smak lodów kokosowych. Bardzo miła obsługa.

1  Dziękujemy, ilo_bach
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ThaiThaiRestaurants, Kierownik ds. PR, Thai ThaiOdpowiedź udzielona 28 listopada 2019

Bardzo dziękujemy za przemiłe słowa. W restauracji Thai Thai staramy się tworzyć coraz to nowsze i zaskakujące połączenia smaków. Cieszymy się, że wizyta u nas w restauracji spowodowała tyle pozytywnych emocji. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niejednokrotnie byliśmy gośćmi tej restauracji, smak, wykonanie, delikatność oraz przyprawienie dań zawsze jest na najwyższym poziomie. Szczególnie polecam:
- kaczkę w czerwonym curry!!!
- wieprzowinę na chrupko na przystawkę
- wieprzowinę w sosie z czarnego pieprzu

1  Dziękujemy, PatRadomski

Bardzo cieszymy się, że wizyta w naszej restauracji wywołała tyle pozytywnych emocji. Potrzeby naszych Gości, jak i atmosfera w lokalu są dla nas na pierwszym miejscu. Mamy nadzieję, że będą Państwo nas częściej odwiedzać. Zapraszamy serdecznie!

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie, obsługa zawsze miła i niepowtarzalny wystrój. Jedno z niewielu miejsc gdzie chętnie wracam.

1  Dziękujemy, KatarzynaaN

Bardzo cieszymy się, że wizyty u nas wywołują tyle pozytywnych emocji. w restauracji Thai Thai dbamy o jakość podawanych potraw, profesjonalną obsługę oraz wspaniałą atmosferę, Zapraszamy!

Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Na podstawie kilkunastu wizyt- Bardzo ladny, elegancki wystroj, najlepsze tajskie jedzenie w Warszawie, chociaz ceny wysokie. Czasem zdazaja sie wpadki z obsluga, ale rzadko.

2  Dziękujemy, Ajgi

Dziękujemy za przemiłe słowa. Bardzo cieszymy się, że wizyty u nas w restauracji wywołują tyle pozytywnych emocji. W restauracji Thai Thai najważniejsze dla nas są potrzeby Gości i ich satysfakcja. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja na dobrym poziomie, zadbana, na wejściu widac, ze jest bardzo czysto i ładnie Jedzenie bardzo dobre, manager nad wszystkim czuwa i pomaga, wiec to tez jest fajne. Jedynie „Pan kelner„ Sebastian mógłby sobie wsadzić niektóre uwagi i rady głęboko w ... kieszeń.
Pozytywnie, jak najbardziej do powrotu

2  Dziękujemy, mateuszc2018

Thai Thai — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Thai Thai? Podziel się wrażeniami!