“dobre mięsko”
Hoza — recenzja

Hoza
Nr 25 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Argentyńska, Śródziemnomorska, Grill
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Klimatyczne miejsce w sercu Warszawy. Surowe cegły ścian kamienicy z 1900, industrialne lampy, grafiki i własna selekcja 150 gatunków win to collage w nowojorskim stylu. Stąd nazwa - Hoża, która oddaje historyczny klimat miasta, renesans pamięci, a zarazem powiew młodych, niezobowiązujących trendów. Tu się poczujesz swobodnie, aby przy dzwiękach latinjazz smakować steki i owoce morza w autentycznym argentyńskim stylu. Limousin, Angus, Hereford to rasy ,które sezonujemy we własnej dojrzewalni. Hoża dysponuje czterema salami, winobarem i enoteką, whisky barem z selekcją 40-stu maltów, małą salą klubową z humidorem oraz private room na 10 osób. Atutem jest własny parking oraz ogródek na wewnętrznym patio budynku

przyszlismy, zjedlismy i bylo milo. ceny nie są niskie.
carpaccio miało za dużo dodatków, ale nie wiedzieć czemu tak jest w Warszawie,więc trudno to zaliczyć na minus.
wzieliśmy mieszanego grila, były 3 osoby i nie dało rady chociaż to jest kwestia indywidualna, reszte zabraliśmy na wynos :)
przemiły pan kelner.
możliwe, że wrócimy na steka kiedyś, nie jest to jedyny dobry kotlet w warszawie, ale dobrym jest i basta.

Dziękujemy, Global550363

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Cudowne doswiadczenie kulinarne. Wszystko bylo przepyszne . Obsluga na wysokim poziomie. Wystroj zaskakujaco piekny.

Dziękujemy, Anna F
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem już tam jakiś czas temu, miejsce wyglada bardzo ładnie, wystrój robi wrażenie, jednak samo jedzenie mnie nie powaliło.. Jadłem polędwice która niestety była trochę gumowa.. Bardzo słabe jest to , ze do steka trzy sosy kosztują 20zl... Trochę się rozczarowałem wizyta.

Dziękujemy, mateuszc2018
Zrecenzowano 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła i kompetentna obsługa, ciekawe i smaczne przekąski, doskonale steki i wino! Polecam zdecydowanie!

Dziękujemy, 452AnnaG
Zrecenzowano 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Czasem zdarza mi się podczas wizyt w Warszawie do odwiedzenia innej restauracji ale robię to tylko sam idąc na kolacje z gośćmi zabieram ich do sprawdzonych miejsc i napewno do takich należy hoza zawsze super żadnej pomyłki nie muszę dyskutować z kucharzem ze ten stek jest tak wysmażony jak zamowilem

Dziękujemy, 788pawelb

Hoza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Hoza? Podziel się wrażeniami!