“Śniadanie na Starym Mieście”

Shabby Chic Coffee and Wine Bar
Nr 2 wśród 73 Desery (Warszawa)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Krótka karta, proste i smaczne śniadania, pyszna kawa, przemiła obsługa. Czego chcieć więcej? To jedno z tych miejsc do których wracasz z przyjemnością.

Dziękujemy, Paulina L

Zrecenzowano 17 grudnia 2017

Kameralne miejsce. Bardzo dobra kawa. Uprzejmy i miły personel. Ogólnie rzecz biorąc Idealne miejsce na pogawędkę przy kawie. Polecam :)

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, MonikaD2377
Zrecenzowano 7 lipca 2017

Klimatycznie, przytulnie, przesympatyczna obsługa i pyszna kawa. Polecam, na pewno jeszcze odwiedzę! :)
Pozdrawiam ciepło :)

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Piotr S
Zrecenzowano 18 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Niestety nie polecam. 30 minut czekania na 2 kanapki, bo obsługa zapomniała o naszym zamówieniu. Jak już je dostaliśmy, to też bez szału, standard stołówkowy. Chleb gruby na 2 cm, pozostałe składniki bez smaku. Lemoniada też wodnista, ale chociaż nie przesłodzona. Za śniadanie zapłaciliśmy prawie 60 zł, za drogo i słabo. Może gdybyśmy mówili po angielsku a nie po polsku, zostalibysmy obslużeni lepiej.

Termin wizyty: czerwiec 2017
4  Dziękujemy, Marek N
Zrecenzowano 29 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Wpadam ru czasem na dobra kawę i ciacho. Dzis jedliśmy W-Z i piliśmy kawę i herbatę. ciasto smaczne, świeże jak zawsze i bardzo dobra kawa. Wystrój przyjemny, obsługa sprawna i sympatyczna. Polecam

Termin wizyty: styczeń 2017
1  Dziękujemy, bozena1517

Shabby Chic Coffee and Wine Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Shabby Chic Coffee and Wine Bar? Podziel się wrażeniami!