“.... nie urywa”
Silk and Spicy — recenzja

Silk and Spicy
Nr 437 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Tajska
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nie wiem, może po prostu nie lubię takiej kuchni ( mojej żonie smakowało). Jak dla mnie kurczak przesuszony, ryż cały sklejony (podejrzewam, że podgrzewany pomimo tego, że byliśmy jedynymi klientami - albo właśnie dlatego). Obsługa bardzo mila, lokal przyjemny, ceny umiarkowane

Dziękujemy, Maciek W

Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajny lokal, super wystrój jest jednak jedno ale,
taka sobie kuchnia.
Wydawałoby się, że ciężko zepsuć tajską zupę, nic podobnego bo w Silk jest naprawdę słaba.
Jako danie główne zamówiliśmy chrupiącą kaczkę, która byłaby ok gdyby nie mieszanka mrożonych warzyw z, którymi została podana.
Kuchnia naprawdę słaba na miarę budki z tanim azjatyckim jedzeniem.
Nie polecam

1  Dziękujemy, radekrocinski
Zrecenzowano 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę pyszne jedzenie! Red curry mniam, nie wiem kiedy ostatni raz coś mi tak smakowało. Dość długi czas oczekiwania na obsługę, ale mimo wszystko było miło.

Dziękujemy, jasiczkens
Zrecenzowano 2 czerwca 2019

Gdzie tu sie udac zeby bylo duzo roznych rzeczy do wyborui mnie jeszcze tam nie bylo. Tak, aby cena byla przystepna, a i miejsce dogodne, w centrum.
Troche poszperałam i kilku opinii posłuchalam.

A wiec przystawki
carpacio z tunczyka
tatar z lososia
spring rollsy wege
thai rols z kurczakiem
maly zestaw shusi
glowne danie: krewetki krolewskie na masle z czosnkiem

To jest chyba moja najgorsza ocena, ale to jest wypadkowa kilku czynnikow
Przystawki ogolnie polecam. Nie sa one wyraziste w smaku, ale tez nie moge powiedziec ze sa nie do jedzenia. Sushi rowniez smaczne. Glowne danie. Nie wiem gdzie byl czosnek i maslo, bo dostalam krewetki usmazone na sztywno. wiadomo mrozone wiec ciezko zrobic dobrze....na jakims 'makaronie' a'la prazynka krewetkowa....plywajace w tluszczu. Juz lepiej te krewetki wrzucic do wody, a pozniej na 30sek na patelnie. Salaty obok wygladaly na ogromne....Ta z krewetkami znowu tlusta ociekajaca tluszczem.
Obsluga - naprawde rece opadaja. Mam wrazenie ze glowa z telefonu nie wychodzila. Ciezko skojarzyc fakty jak sie non stop mysli o tym co w telefonie. Karte dostalam jedna chociaz gosci bylo przy stoliku wiecej. Jakos Pani nie zalezalo zebysmy wybrali danie glowne. Wino - jak sie przyosi to sie daje komus sprobowac, a nie leje. Nie oceniam reszty obslugi bo bylam raz, ale przy takiej ilosci miejsc i takiej lokalizacji warto zwrocic uwage.

nie napisze ze polecam, bo ja sie troche zawiodłam. "Polecam" koleżanki chyba tym razem nie zdało egzaminu. Może kiedyś jeszcze dam szanse.

Dziękujemy, Narcyz W
Zrecenzowano 1 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa miła i przyjazna. Dania podane bardzo szybko. Czuliśmy się traktowani bardzo indywidualnie. Sushi doskonale. Gorąco polecam.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Łukasz M

Silk and Spicy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Silk and Spicy? Podziel się wrażeniami!