“Najlepsza meksykańska restauracja w Warszawie!”
Restauracja Frida — recenzja

Restauracja Frida
Nr 238 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Meksykańska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Polecam Restaurację Frida. Od początku istnienia tego miejsca jestem stałym klientem. Kuchnia nadal taka sama. Polecam szczególnie Casas Picantes lub Burito. Natomiast wszystkie dania są pyszne. Małym minusem jest jedynie nowa obsługa, która nie zawsze jest w 100% profesjonalna.

Dziękujemy, rafa_w89

Miło posiedzieć, tym bardziej, ze akurat podczas naszego wieczoru była muzyka na żywo :) dwóch Panów, świetne utwory, świetny klimat :) kelnerka zapomniała o naszym zamówieniu i w ramach przeprosin otrzymaliśmy tequile, fajnie podaną w trzech kieliszkach z sokiem. To było miłe. Wrażenia bardzo fajne. Ale żeby się tam zasiedzieć to nie :)

Dziękujemy, tatiana_com

Frida miała swoje wzloty i upadki ale ostatnia wizyta sprawiła że już raczej tam nie wrócę.
Jedyne co jest warte wizyty to Margarita truskawkowa.
Jedzenie było słabe i nie warte swojej ceny.
Mam wrażenie że porcje mocno zmalały od mojej ostatniej wizyty a smak niestety nie obronił małych porcji.
Dodatkowo bardzo kiepska usługa, nie znająca serwowanych dań oraz bardzo chaotyczna

Dziękujemy, PiotrK3765
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie. Mogę polecić fajitas- ja wzięłam z kurczakiem i są bardzo bardzo dobre! Każdy sam tworzy własną tortillę- podawane są 3 sosy: z czerwonej fasoli, śmietanowy i guacamole, które mieszamy razem z gorącym farszem. Obsługa jest bardzo miła, jedzenie jest podawane szybko.
Oprócz tego, polecam Hugo! Dzięki mieszance słodko-kwaśnych smaków alkohol jest praktycznie niewyczuwalny.

1  Dziękujemy, Martyna O
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Świetne jedzenie i dobra obsługa to gwarancja jakosci. Zwłaszcza dodając przystępne, jak na centrum Warszawy, ceny.
Szczególnie przystawki i dania z wołowiny.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Mattizuro

Restauracja Frida — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Frida? Podziel się wrażeniami!