“Słabo, słabo coraz gorzej.”
Restauracja Frida — recenzja

Restauracja Frida
Nr 241 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Meksykańska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 8 września 2019

Frida miała swoje wzloty i upadki ale ostatnia wizyta sprawiła że już raczej tam nie wrócę.
Jedyne co jest warte wizyty to Margarita truskawkowa.
Jedzenie było słabe i nie warte swojej ceny.
Mam wrażenie że porcje mocno zmalały od mojej ostatniej wizyty a smak niestety nie obronił małych porcji.
Dodatkowo bardzo kiepska usługa, nie znająca serwowanych dań oraz bardzo chaotyczna

Dziękujemy, PiotrK3765

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie. Mogę polecić fajitas- ja wzięłam z kurczakiem i są bardzo bardzo dobre! Każdy sam tworzy własną tortillę- podawane są 3 sosy: z czerwonej fasoli, śmietanowy i guacamole, które mieszamy razem z gorącym farszem. Obsługa jest bardzo miła, jedzenie jest podawane szybko.
Oprócz tego, polecam Hugo! Dzięki mieszance słodko-kwaśnych smaków alkohol jest praktycznie niewyczuwalny.

1  Dziękujemy, Martyna O
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Świetne jedzenie i dobra obsługa to gwarancja jakosci. Zwłaszcza dodając przystępne, jak na centrum Warszawy, ceny.
Szczególnie przystawki i dania z wołowiny.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Mattizuro
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie zamówiliśmy niczego wyjątkowego. Był to talerz przystawek, ale dla mnie było to bardzo niesmaczne. Czułem się jakbym jadł wcześniej przygotowane, sztuczne, lotniskowe jedzenie. Bez smaku. Niczego bym nie powtórzył. Bałem się zamówić danie główne.

Obsługa na plus.

Drinki jak drinki. Mają ładne kieliszki ;-)

Dziękujemy, marcint22
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smacznie,profesjonalnie podane,krótki czas oczekiwania na dania , miła szybka obsługa polecam serdecznie.

Dziękujemy, Kamil B

Restauracja Frida — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Frida? Podziel się wrażeniami!