“Bardzo przyjemnie”
The Mexican — recenzja

The Mexican
Nr 1 762 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa, pyszne jedzenie, muzyka fajna i klimatyczny wystrój. Quesadillas bardzo dobre, duża porcja podawana z dobrym sosem, taquitos natomiast nieziemskie, a ostrawy sos je dopełnia w 100%. Polecam

Dziękujemy, Flyer585098

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc wiele razy rozczarowana tym miejscem we Wrocławiu i Poznaniu wbrew wszekik zasadom odwiedziłam je w Warszawie i..wyszłam nawet zadowolona. Naprawdę:) Miła obsługa, ale co najważniejsze fajita smaczna, gorąca i pikantna jak trzeba, do tego sosy, nachosy i tortille- naprawdę było ok. Także jest tu punkt zahaczenia. :)

Dziękujemy, Piekna_Paulinka
Zrecenzowano 24 lipca 2019

Będąc dość często w poznańskim odpowiedniku The Mexican byliśmy nieco zawiedzeni. Dość ciężka współpraca z obsługą, propozycje stolików zalanych wodą po burzy, mało indywidualne podejście do klienta. Zamówiliśmy stałe pozycje z menu do porównania i nie mogliśmy tych dwóch restauracji sklasyfikować na jednym poziomie. Sopa De Tomatos (zupa z marynowanych pomidorów z wędzonym boczkiem i grzankami), o ile sama zupa była smaczna to ani w niej grzanek ani boczku nie zastaliśmy. Drugim flagowym daniem były Odlotowe Skrzydełka z Kurczaka w sosie Barbecue (8szt), o ile porcja była podobna gabarytowo to już smak nie. Jakby niedopieczone, coś w nich brakowało, smaczne jako obiad ale nie odlotowe ani nie szałowe. Reasumując polecam Poznań a Warszawa przereklamowana.

Dziękujemy, kkdudek
Zrecenzowano 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Weszliśmy do restauracji i od razu się nami zainteresowano. Miła dziewczyna znalazła szybko stolik i bardzo szybko przyszedł już jej kolega Antoni który się nami zajął. Profesjonalna pomocna szybka i miła obsługa, wszystko to czego oczekiwałem. Jedzenie bardzo dobre, miły klimat. Polecam wszystkim amatorom kuchni meksykańskiej.

Dziękujemy, 551patrykk
Zrecenzowano 21 marca 2019

W Mexican'ie zawsze świętowaliśmy różne okazje, bo serwują fajne drinki. Jedzenie jest średniej jakości ale przekąski i drinki robią swoją dobrą robotę. Tak miało być i tym razem. Wybraliśmy się z mężem aby świętować urodziny. Mieliśmy zacząć dość wcześnie bo o 16. Na miejscu było sporo wolnych stolików, jednak dwuosobowe jedynie w ciemnym kącie. Wystrój jest trochę przytłaczający w głąb lokalu dlatego chcieliśmy zając stolik przyoknie. Jedyny wolny był 4 osobowy, którego kelner nie chciał nam udostępnić bo twierdził, że mają kilka rezerwacji (akurat nie na ten, który chcieliśmy zająć) i jeśli przypadkiem przyjdzie grupa 4 osobowa, to nie będzie miał gdzie ich posadzić albo będzie musiał nas wyprosić. Żenujące podejście. Wyszliśmy. Raczej już tam nie wrócę, podejście do klienta bardzo słabe.

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, Agata G

The Mexican — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w The Mexican? Podziel się wrażeniami!