Warszawa

“Wizyta”
Restauracja Kmicic — recenzja

Restauracja Kmicic
Nr 319 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Stare Miasto
Opis: Restauracja Kmicic to przyjazne miejsce z atmosferą sprzyjającą relaksowi, gdzie swój głód będziecie Państwo mogli zaspokoić daniami kuchni polskiej. Serwowanymi tutaj deserami, kawą i herbatą wprowadzimy naszych gości w doskonały nastrój nawet w deszczową pogodę. Mieścimy się u zbiegu ulic Piekarskiej i Piwnej, najdłuższej ulicy warszawskiego Starego Miasta. W naszych wnętrzach starym fotografiom, na których odnajdą Państwo ducha przedwojennej Warszawy z uznaniem przygląda się Kmicic zawadiaka. Ten staropolski bohater zwabiony sympatyczną atmosferą miejsca postanowił zatrzymać się w naszej restauracji na dłużej. W okresie wiosenno-letnim zapraszamy również do naszego ogródka na Zapiecku.

Restauracja nie powala. Jedzenie smaczne, jednak bardzo długi czas oczekiwania. Nie dostaliśmy żadnego poczekadełka. Wystrój nie powala. Raczej nie odwiedze tego miejsca ponownie i nie polece znajomym. Trzy gwiazdki za obsługę

Dziękujemy, przemyslawkwiecien

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Czas oczekiwania na jedznie to ponad godzina, nie liczę tutaj czasu, który musieliśmy spędzić w oczekiwaniu na obsługę. Na minus także doliczanie 10% obowiązkowego napiwku bez poinformowania o tym na wstępie.
Mimo to jedzenie smaczne, zamówiłem placek po węgiersku- polecam

Dziękujemy, Kacpertt
Zrecenzowano 16 stycznia 2019

Co najwyżej średnio. Jedzienie ok, bez rewelacji w żadną ze stron.
Ważne rzeczy na minus:
- po raz pierwszy w restauracji aspirującej do "wyższej klasy" nie otrzymałem wstępniaka/ poczęstunku od restauracji na "dzien dobry". A jednak trochę na jedzenie czekaliśmy.
- Niby Kmicic, czyli Polska tradycja, ale w grudniu lecą w tle tylko angielskie piosenki. Słabo!! Totalny brak reakcji obsługi po zwróceniu na to uwagi

Na plus:
- mają dobre wina i.... to tyle.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Tomasz_Laskowski
Zrecenzowano 13 stycznia 2019

Bardzo fajne miejsce na kulturalny wypad ze znajomymi i obiad w stosunkowo dobrej cenie i miłej atmosferze - porcje mega.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, wercik37
Zrecenzowano 31 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Obsluga szybko wskazala wolny stolik pomimo braku rezerwacji i duzej ilosci gosci.
Na przystawke zamowilismy tatar z wolowiny - REWELACJA! 6/6 Polecam kazdemu.
Potem porcja Sandacza z ziemniakami oraz Golonka z kapusta i opiekanym ziemniakiem. Tu ocena obu dan na 5.
Moze dlatego ze tatar byl pierwszy i tak zachwycil podniebienia.
Obsluga 5
Ceny... nie niskie ale jakosc dan rekompensuje wszystko.
Za PLUS uznaje doliczony serwis do rachunku. Obsluga sie naprawde stara :)

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Marcin G

Restauracja Kmicic — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Kmicic? Podziel się wrażeniami!