Warszawa

“Najlepszy tatar w mieście!”
Maka i Woda — recenzja

Maka i Woda
Nr 196 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 15 września 2019

Przemiła obsługa przyjemne miejsce na letni wieczór. Pyszna pizza nawet Włosi doceniają:) Tatar mistrzostwo rozpływa się w ustach.

Dziękujemy, KamilaB654

Zrecenzowano 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

W tym roku sukcesywnie sprawdzam kolejne miejscówki z pizzą neapolitańską. Raz jest lepiej, raz gorzej Tym razem odwiedziłem stołeczną restaurację @makaiwoda na Chmielnej. Tradycyjnie wpadła margherita z mozarellą di bufala. Była pyszna i na dodatek szybko podana. Na plus na pewno zaliczam darmową butelkę wody. Inne restauracje powinny się uczyć takiego podejścia bo często potrafią kasować kilkanaście złociszy za kranówkę Wracając do Mąka i Woda - lokal duży, dość tłoczny a co za tym idzie głośny. Jedyne do czego mogę się przyczepić to ceny. Ja wiem, że Warszawa i Chmielna ale 33zł za prostą margheritę to ciut sporo (dla porównania we wrocławskiej kultowej pizzerii płaciłem mniej niż 20zł). Poza tym na plus

Dziękujemy, TheTrumanShow
Zrecenzowano 11 września 2019

Nie polecam tego miejsca.
Ciasto na pizze fatalne! Jak chcecie zjesc kulke plasteliny ktora zalegnie Wam w zoladku na dlugo to wlasnie odpowiednie miejsce.
Lepsze sa frytki belgijskie na rogu, ktora kupilam po wyjsciu.

Dziękujemy, Jluchi
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie najlepsza pizza w Warszawie. Obsluga idealna, niczego nie mozna zarzucic. Do tego bardzo dobrze wyselekcjonowane piwa. Polecam w 100%

Dziękujemy, Michal Z
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dla mnie od dawna najlepsza pizza w Warszawie. Czasem jest kiepska obsługa ale smak pizzy rekompensuje wszystko ❤️

Dziękujemy, luxorylux

Maka i Woda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Maka i Woda? Podziel się wrażeniami!