Warszawa

“Warszawa ma lepsze miejca”
Maka i Woda — recenzja

Maka i Woda
Nr 195 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 11 września 2019

Nie polecam tego miejsca.
Ciasto na pizze fatalne! Jak chcecie zjesc kulke plasteliny ktora zalegnie Wam w zoladku na dlugo to wlasnie odpowiednie miejsce.
Lepsze sa frytki belgijskie na rogu, ktora kupilam po wyjsciu.

Dziękujemy, Jluchi

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie najlepsza pizza w Warszawie. Obsluga idealna, niczego nie mozna zarzucic. Do tego bardzo dobrze wyselekcjonowane piwa. Polecam w 100%

Dziękujemy, Michal Z
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dla mnie od dawna najlepsza pizza w Warszawie. Czasem jest kiepska obsługa ale smak pizzy rekompensuje wszystko ❤️

Dziękujemy, luxorylux
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zachciało się włoskich smaków no to wybraliśmy się tym razem do centrum. Lokalizacja świetna, wszędzie blisko a jednocześnie spokojnie, w podwóreczku.
Karta krótka - dobry znak.
Ale:
1. Pizza wiotka, wilgotna, gumiasta.
2. Bruschetta nieklasyczna - z masą z bakłażanów i czegoś jeszcze. Klasycznej brak - a szkoda.
3. Na pytanie, czy można spoza karty zamówić aglio olio e peperoncino pani wyjaśniła, że nie, bo BRAK SKŁADNIKÓW. Czyli w kuchni brak makaronu, czosnku, oliwy i papryczek peperoncino? Na szczęście inny pan kelner uratował honor obsługi i odpowiedział z sensem, że jednak można.
Wyszliśmy jednak rozczarowani.

Dziękujemy, 694krzysztofo
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Tatar jeden z lepszych jakie jadłem, niestety plusy na tym się kończą. Pizza mokra wręcz nie dało się tego jeść. .. obsługa nawet nie spytała czy cokolwiek smakowało czy nie... Nie polecam...

Dziękujemy, MichalZz

Maka i Woda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Maka i Woda? Podziel się wrażeniami!