“Warszawa ma lepsze miejca”
Maka i Woda — recenzja

Maka i Woda
Nr 159 wśród 3 558 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście Północne
Zrecenzowano 11 września 2019

Nie polecam tego miejsca.
Ciasto na pizze fatalne! Jak chcecie zjesc kulke plasteliny ktora zalegnie Wam w zoladku na dlugo to wlasnie odpowiednie miejsce.
Lepsze sa frytki belgijskie na rogu, ktora kupilam po wyjsciu.

1  Dziękujemy, Jluchi

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie najlepsza pizza w Warszawie. Obsluga idealna, niczego nie mozna zarzucic. Do tego bardzo dobrze wyselekcjonowane piwa. Polecam w 100%

Dziękujemy, Michal Z
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dla mnie od dawna najlepsza pizza w Warszawie. Czasem jest kiepska obsługa ale smak pizzy rekompensuje wszystko ❤️

Dziękujemy, luxorylux
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zachciało się włoskich smaków no to wybraliśmy się tym razem do centrum. Lokalizacja świetna, wszędzie blisko a jednocześnie spokojnie, w podwóreczku.
Karta krótka - dobry znak.
Ale:
1. Pizza wiotka, wilgotna, gumiasta.
2. Bruschetta nieklasyczna - z masą z bakłażanów i czegoś jeszcze. Klasycznej brak - a szkoda.
3. Na pytanie, czy można spoza karty zamówić aglio olio e peperoncino pani wyjaśniła, że nie, bo BRAK SKŁADNIKÓW. Czyli w kuchni brak makaronu, czosnku, oliwy i papryczek peperoncino? Na szczęście inny pan kelner uratował honor obsługi i odpowiedział z sensem, że jednak można.
Wyszliśmy jednak rozczarowani.

1  Dziękujemy, 694krzysztofo
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

*Bardzo dobra lokalizacja i przyjemne wnętrze, w lokalu piękny piec do pizzy
* Obsługa na drobny poziomie ale mało zainteresowana czy dania nam smakowały
* Spróbowaliśmy kilka przystawek, tatar mistrzostwo, przepyszny, świeży i dobrze doprawiony
* Jeśli chodzi o pizzę - dla mnie jakieś nieporozumienie - pizza mokra, do zjedzenia jedynie nożem i widelcem, szkoda bo przed zobaczeniem i spróbowanie jej byliśmy oczarowani tym miejscem, pizza z pieczarkami i borowikami zawierała tylko pierwsze z nich ..... miejsce, które powinno wyróżnić się pizzą- pogrążyło się nią

Dziwią mnie komentarze osób które piszą iż pizza była bardzo smaczna - może trafiliśmy na złego kucharza ?

Dziękujemy, p_nika

Maka i Woda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Maka i Woda? Podziel się wrażeniami!