“Doskonała”
La Dolce Vita — recenzja

La Dolce Vita
Zamów online
Nr 125 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Piękny widok
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje

Byłam kilkukrotnie i ani razu się nie zawiodłam. Pyszna pizza, pyszny creme brulee, alkohole. Piękny widok z okna. Można się pokrzepić. Idealne miejsce na chłodny, jesienny wieczór. Jeśli nie wiesz gdzie wstąpić do restauracji na Starówce- spróbuj tu.

Dziękujemy, podniebni

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie i przystępne ceny! Miałam okazje spróbować pizze i gnocchi. Do tego piękny widok na kolumnę Zygmunta :) Warto odwiedzić te miejsce.

Dziękujemy, sylwitak
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Muszę przyznać, że wybór tego miejsca na obiad był dość przyziemny, a mianowicie restauracja wysponuje przewijakiem, który był na gwałt potrzebny, a był udostępniany jedynie gościom. Nie mielismy wysokich oczekiwań więc spektakularnego zawodu też nie było. Ze względu na lokalizację miejsce tłoczne. Obsługa chyba nie bardzo daje radę wszystko ogarniać, bo do czasu kiedy sami nie poprosiliśmy, nikt do nas nie potrzedł. Zamówione przez nas makarony gotowane były w bardzo dowolny sposób. Jedne troche zbyt rozgotowane inne troszkę zbyt twarde. Carbonara oczywiście ze śmietaną. Nie było bardzo źle, ale też nie było dobrze. Nie sądzę żebym wróciła.

Dziękujemy, karolinap487
Zrecenzowano 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa ,szybko podane zamówienie ,dobra w smaku pizza na zdjęciu capriciosa do rachunku doliczają od razu sobie napiwek . Dwie pizze i dwie kawy to cena z napiwkiem około 95 zł . Przyjazna atmosfera ,jak na centrum starego miasta ceny przystępne .

Dziękujemy, Joanna_M1982
Zrecenzowano 27 czerwca 2019

Cudowny czas, wspaniałe jedzenie i przemiła i profesjonalna obsługa.
Pani Monika Gurdziel dziękujemy !
To nasze ulubione miejsce na mapie Warszawy o każdej porze roku

Dziękujemy, HealthyPretty

La Dolce Vita — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w La Dolce Vita? Podziel się wrażeniami!