“Polecam!”
Restauracja Moonsfera — recenzja

Restauracja Moonsfera
Nr 903 wśród 3 252 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Europejska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Restauracja i catering Moonsfera zlokalizowana jest na dachu Centrum Olimpijskiego w Warszawie. Jakość, smak i reputacja to wynik wieloletniej pracy zespołu prowadzonego przez Jarka Uścińskiego – pierwszego kucharza prowadzącego własną restaurację w Warszawie. W menu łączymy najciekawsze smaki świata i cudowną Polską kuchnię dawną która 300 lat temu równa była francuskiej. Restaruacja z ilością miejsc do 120 zasiadana, cała powierzchnia cocktailowo z dwoma tarasami do 350 osób W budynku Centrum Olimpijskiego zasiadane do 330 , teatralnie 400, cocktialowo wieczorowo do 1000 osób. Plus teren zielony przyległy do imprez plenerowych. Ulokowana na 6 piętrze Centrum olimpijskiego z cudownym tarasem pełnym zieleni i własnych hodowli ziół. CIEKAWOSTKI I ATRAKCJE: W KAŻDĄ NIEDZIELĘ podczas brunchu w godz. 12:00 – 16;00 kącik dla dzieci a w nim opiekunka profesjonalna oraz bezpłatne warsztaty kulinarne właśnie dla najmłodszych. Rodzice spożywają a Dzieci cieszą nauką i nowymi smakami. Co tydzień nowa promocja tematyczna zawsze związana z porą roku. Mamy na dachu wędzarnię oraz grille więc od przekąski po desery dymem muskamy niemal wszystkie atrakcje smakowe. Moonsfera przygotowuje i jak mówi szef Jarek Uściński „zmyśla” dania z prostej przyczyny - Lubią Ludzi. W dorobku Moonsfery są cateringi nie tylko w kraju. Dzień polski w Londynie podczas Igrzysk, Promocję Sportu w Monte Carlo i wiele innych niezwykłych wydarzeń. Moonsfera to także pokazy i warsztaty kulinarne. Wielkie gale i ekskluzywne garden party. Niezwykła popularnością cieszą się przygotowywane przez Moonsferę premiery produktowe i cateringi tematyczne. Zależnie od oczekiwać tematem może być kształt, wiodący smak czy kolor. Promuje naturalne produkty, nie wspiera się tzw” jedzeniem w proszku”. Owszem nowe techniki jak sous vide czy elementy kuchni molekularnej jak azot dają wiele przyjemności a Gościom nowe doznania tak dla oka jak i zmysłu smaku. Menu Moosnfery odnosi się do tradycji polskiego produktu co w połączeniu z kreatywnością Kucharzy daje świetne smaki w restauracji i niezwykłe oferty cateringowe. Lubują się w poznawaniu nowych i obcych produktów. Traktują kuchnię jak pisarz pisanie - poznają możliwie wiele smaków żeby tworzyć nowe ku uciesze Gości. Lokalizacja jest ogromnym atutem dla Gości oczekujących oprócz pysznego menu niezwykłej atmosfery i doznań. Szef firmy Jarosław Uściński nie kryje że on - to zespół, dlatego każdy moment wykorzystują na zdobywanie wiedzy wraz załogą która jest współtwórcą sukcesu Moonsfery.
Zrecenzowano 9 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie, bardzo miła obsługa. Dobre miejsce na rodzinną imprezę, spotkanie ze znajomymi. Piękny widok na panoramę Warszawy.
Plus za posiłki glutenfree.

Dziękujemy, Malwina Ł

Zrecenzowano 10 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Ciekawa restauracja ulokowana na dachu centrum olimpijskiego.
Widok na panorame warszawy w oddali.
Jedzenie bardzo dobre.

Dziękujemy, Sławomir G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: cookpro, Szef restaruacji, Restauracja MoonsferaOdpowiedź udzielona 11 czerwca 2018

Dziękujemy bardzo za zaufanie i zapraszamy serdecznie.
Pozdrawiam
Jarek Uściński

Zrecenzowano 16 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Wykwintność, to słowo opisujące najtrafniej kuchnię moonsferową. Sprzyjający spotkaniom charakter miejsca dopełnia godną polecenia całość.

Dziękujemy, 263wojtekm
Zrecenzowano 23 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Miałam wielka przyjemność być gościem restauracji Moonsfera. Pobyt w tym miejscu zapisze się w naszej pamięci na bardzo długo. Menu jest krótkie, ale bardzo konkretne i myślę że każdy znajdzie coś dla siebie. Dania przepięknie podane, pełne smaków, aż trudno było się nimi nacieszyć. Obsługa miła, chętna do pomocy przy wyborze dań. A do tego cudowne widoki! Polecę miejsce wszystkim znajomym i myślę, że w niedługim czasie znowu odwiedzimy to miejsce. Dziękujemy i pozdrawiamy!

1  Dziękujemy, Anna R
Zrecenzowano 9 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce na spotkanie biznesowe lub randkę. Widok z dachu na Warszawę jest bardzo przyjemny, obsługa robi świetną robotę, a jedzenie jest na prawdę przepyszne. Stek z polędwicy doskonale przygotowany:) mega pozytyw :)

Dziękujemy, 418dawidm
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: cookpro, Właściciel, Restauracja MoonsferaOdpowiedź udzielona 11 czerwca 2017

Witam serdecznie. Bardzo dziękuje w imieniu swoim i Załogi. Obiecujemy stale dbać o jakość. TO nie mój biznes ale sposób na życie- Jestem kucharzem i najważniejsza jest dla mnie jakość jedzenia jakimi karmimy naszych Gości.
Pozdrawiam i zapraszam
Jarek Uściński

Restauracja Moonsfera — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Moonsfera? Podziel się wrażeniami!