“Wykwintność”
Restauracja Moonsfera — recenzja

Restauracja Moonsfera
Nr 903 wśród 3 251 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Europejska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Restauracja i catering Moonsfera zlokalizowana jest na dachu Centrum Olimpijskiego w Warszawie. Jakość, smak i reputacja to wynik wieloletniej pracy zespołu prowadzonego przez Jarka Uścińskiego – pierwszego kucharza prowadzącego własną restaurację w Warszawie. W menu łączymy najciekawsze smaki świata i cudowną Polską kuchnię dawną która 300 lat temu równa była francuskiej. Restaruacja z ilością miejsc do 120 zasiadana, cała powierzchnia cocktailowo z dwoma tarasami do 350 osób W budynku Centrum Olimpijskiego zasiadane do 330 , teatralnie 400, cocktialowo wieczorowo do 1000 osób. Plus teren zielony przyległy do imprez plenerowych. Ulokowana na 6 piętrze Centrum olimpijskiego z cudownym tarasem pełnym zieleni i własnych hodowli ziół. CIEKAWOSTKI I ATRAKCJE: W KAŻDĄ NIEDZIELĘ podczas brunchu w godz. 12:00 – 16;00 kącik dla dzieci a w nim opiekunka profesjonalna oraz bezpłatne warsztaty kulinarne właśnie dla najmłodszych. Rodzice spożywają a Dzieci cieszą nauką i nowymi smakami. Co tydzień nowa promocja tematyczna zawsze związana z porą roku. Mamy na dachu wędzarnię oraz grille więc od przekąski po desery dymem muskamy niemal wszystkie atrakcje smakowe. Moonsfera przygotowuje i jak mówi szef Jarek Uściński „zmyśla” dania z prostej przyczyny - Lubią Ludzi. W dorobku Moonsfery są cateringi nie tylko w kraju. Dzień polski w Londynie podczas Igrzysk, Promocję Sportu w Monte Carlo i wiele innych niezwykłych wydarzeń. Moonsfera to także pokazy i warsztaty kulinarne. Wielkie gale i ekskluzywne garden party. Niezwykła popularnością cieszą się przygotowywane przez Moonsferę premiery produktowe i cateringi tematyczne. Zależnie od oczekiwać tematem może być kształt, wiodący smak czy kolor. Promuje naturalne produkty, nie wspiera się tzw” jedzeniem w proszku”. Owszem nowe techniki jak sous vide czy elementy kuchni molekularnej jak azot dają wiele przyjemności a Gościom nowe doznania tak dla oka jak i zmysłu smaku. Menu Moosnfery odnosi się do tradycji polskiego produktu co w połączeniu z kreatywnością Kucharzy daje świetne smaki w restauracji i niezwykłe oferty cateringowe. Lubują się w poznawaniu nowych i obcych produktów. Traktują kuchnię jak pisarz pisanie - poznają możliwie wiele smaków żeby tworzyć nowe ku uciesze Gości. Lokalizacja jest ogromnym atutem dla Gości oczekujących oprócz pysznego menu niezwykłej atmosfery i doznań. Szef firmy Jarosław Uściński nie kryje że on - to zespół, dlatego każdy moment wykorzystują na zdobywanie wiedzy wraz załogą która jest współtwórcą sukcesu Moonsfery.
Zrecenzowano 16 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Wykwintność, to słowo opisujące najtrafniej kuchnię moonsferową. Sprzyjający spotkaniom charakter miejsca dopełnia godną polecenia całość.

Dziękujemy, 263wojtekm

Zrecenzowano 23 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Miałam wielka przyjemność być gościem restauracji Moonsfera. Pobyt w tym miejscu zapisze się w naszej pamięci na bardzo długo. Menu jest krótkie, ale bardzo konkretne i myślę że każdy znajdzie coś dla siebie. Dania przepięknie podane, pełne smaków, aż trudno było się nimi nacieszyć. Obsługa miła, chętna do pomocy przy wyborze dań. A do tego cudowne widoki! Polecę miejsce wszystkim znajomym i myślę, że w niedługim czasie znowu odwiedzimy to miejsce. Dziękujemy i pozdrawiamy!

1  Dziękujemy, Anna R
Zrecenzowano 9 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce na spotkanie biznesowe lub randkę. Widok z dachu na Warszawę jest bardzo przyjemny, obsługa robi świetną robotę, a jedzenie jest na prawdę przepyszne. Stek z polędwicy doskonale przygotowany:) mega pozytyw :)

Dziękujemy, 418dawidm
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: cookpro, Właściciel, Restauracja MoonsferaOdpowiedź udzielona 11 czerwca 2017

Witam serdecznie. Bardzo dziękuje w imieniu swoim i Załogi. Obiecujemy stale dbać o jakość. TO nie mój biznes ale sposób na życie- Jestem kucharzem i najważniejsza jest dla mnie jakość jedzenia jakimi karmimy naszych Gości.
Pozdrawiam i zapraszam
Jarek Uściński

Zrecenzowano 5 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie i super obsługa. Carpaccio i stek wołowy bardzo dobre. Plusem jest menu dla dzieci. Najmłodsi tez mogli cos dla siebie wybrać. Widok, który rozciąga się z restauracji jest niesamowity. Polecam i na pewno sie jeszcze tam wybiorę.

Dziękujemy, Excursion647709
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: cookpro, Właściciel, Restauracja MoonsferaOdpowiedź udzielona 11 maja 2017

Witam serdecznie, Dziękujemy za miłe słowa - niebawem pogoda pozwoli na ugoszczenie Państwa na naszym tarasie. Zapraszam więc ponownie. Jarek Uściński

Zrecenzowano 27 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Trochę dziwne miejsce przez kotary mające, niby, zapewnić anonimowość/prywatność gościom ale dające, przynajmniej mnie, odczucie raczej buduaru niż restauracji. Mimo to jeśli jeśli chce się spotkać z kimś z pierwszych stron sportowych mediów, to zawsze kogoś się zobaczy, jeśli się dotrze przed 13/14 lub w dniach posiedzeń zarządu PKO'lu. Po 15 spotkać klienta raczej trudno.
Jedzenie ok. Obsługa bez zarzutu. Toaleta czysta i widok za oknem fajny.
Polecam dla lubiących sport, a właściwie chcących zobaczyć, "na żywo" sportowych celebrytów i tych, którzy chcieliby nimi zostać

Dziękujemy, 566rajmunds
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: cookpro, Szef Kuchni i Restauracji, Restauracja MoonsferaOdpowiedź udzielona 11 maja 2017

Dziękujemy za miłe słowa. Firanki faktycznie mogą budzić dwojakie odczucia ale gdy są uniesione - miejsce przed zmrokiem staje się nazbyt przestronne czego też nie lubią Goście.
Może wymyślę podczas planowanego retuszu coś pomiędzy:). Dziękujemy i zapraszamy -Jarek Uściński - Szef Moonsfery

Restauracja Moonsfera — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Moonsfera? Podziel się wrażeniami!