“Najlepszy stek !”

AïOLI Cantine Bar Café Deli
Nr 145 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Śniadanie, Rezerwacje
Opis: AïOLI to jedna z najjaśniejszych gwiazd na mapie stołecznej gastronomii. W industrialnym, ale ciepłym wnętrzu intensywny rytm miasta spotyka się ze świeżą i prostą południową kuchnią, której symbolem jest sos aioli- jeden z najprostszych i najstarszych sosów na naszym kontynencie. Z otwartej na salę kuchni wychodzą charakterystyczne dla AïOLI potrawy: śniadania, przekąski, sałaty, sadwiche, pasty, burgery i pizze. Szefowie kuchni regularnie zaskakuje sezonową, spontaniczną kuchnią. Każdego wieczoru gra tu DJ dzięki czemu lokal tętni życiem niczym najpopularniejsze kantyny miast Europy.

Pierwszy raz w Aioli i nieostatni, przyjechaliśmy specjalnie z Łodzi na kolacje i było naprawdę przyjemnie dobre jedzonko pomimo restauracji pełnej ludzi napoje dostalismy po 3 minutach a jedzenie po 20-30. Miła obsługa i fajny klimat jedyny minus to zdecydowanie za głośna muzyka bardzo fajne kawałki ale cięzko sie rozmawia.

Dziękujemy, paulatoja
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AïOLI C, Social Media Specialist, AïOLI Cantine Bar Café DeliOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Cześć, wielkie dzięki za opinię, jest nam mega miło! Czekamy, aż do nas wrócicie, do zobaczenia ❤️

Byłem już kilkukrotnie w Aioli. Jedzenie zawsze niesamowicie smaczne, a ceny niewygórowane. To co trzeba również podkreślić to znakomita obsługa. Mam tu na myśli Panią Martę. Bardzo komunikatywna, wesoła, przebojowa, nie wspomnę o walorach wizualnych. Była dla mnie jak ten jin z lampy spełniający życzenia, a przy tym istny Wezuwiusz pozytywnej energii.
Bardzo polecam ;).

Dziękujemy, JanuszSzczygiel

Cześć, wielkie dzięki za opinię, jest nam mega miło i opór cieszymy się, że Ci się u nas podoba! Pochwałę przekazujemy do Marty, a Ciebie zapraszamy częściej ❤️

Bylam z przyjaciolka obie jadlysmy pizze i przyznam rewelacja ciasto cienkie, brzegi chrupiace jak lubie a margherita double cheese to cos cudownego ❤️
Obsluga na wysokim poziomie bardzo polecam Pana Konsiantina umial nam doradzic dania idealnie i dodatkowo stworzyl bardzo mila atmosfere.

Dziękujemy, Paati17

Cześć, wielkie dzięki za opinię, mega cieszymy się, że Ci się u nas podobało! Pochwały przekazujemy do naszego teamu, mamy nadzieję, że jak najszybciej do nas wrócisz ❤️

Pysznie!
Marta i Marcin dream team, ukłony!
Jedzenie pierwsza klasa no i te drinki!
Wrócimy na pewno!

Dziękujemy, pawk98

Cześć, wielkie dzięki za opinię, jest nam mega miło! Przekazujemy miłe słowa do Marty i Marcina, a Ciebie zapraszamy częściej ❤️

Dziekuje za przesympatyczny wieczór Pani Marcie, profesjonalizm i uśmiech towarzyszył nam cały wieczór, super! Pozdrawiam

Dziękujemy, Wozniak667

Cześć, wielkie dzięki za opinię, opór cieszymy się, że Ci się u nas podobało! Pochwała leci do Marty, wpadaj do nas częściej ❤️

AïOLI Cantine Bar Café Deli — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w AïOLI Cantine Bar Café Deli? Podziel się wrażeniami!