“Wszystko bardzo dobre serdecznie polecam!”

AïOLI Cantine Bar Café Deli
Nr 142 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Lunch, Rezerwacje
Opis: AïOLI to jedna z najjaśniejszych gwiazd na mapie stołecznej gastronomii. W industrialnym, ale ciepłym wnętrzu intensywny rytm miasta spotyka się ze świeżą i prostą południową kuchnią, której symbolem jest sos aioli- jeden z najprostszych i najstarszych sosów na naszym kontynencie. Z otwartej na salę kuchni wychodzą charakterystyczne dla AïOLI potrawy: śniadania, przekąski, sałaty, sadwiche, pasty, burgery i pizze. Szefowie kuchni regularnie zaskakuje sezonową, spontaniczną kuchnią. Każdego wieczoru gra tu DJ dzięki czemu lokal tętni życiem niczym najpopularniejsze kantyny miast Europy.

Bylam z przyjaciolka obie jadlysmy pizze i przyznam rewelacja ciasto cienkie, brzegi chrupiace jak lubie a margherita double cheese to cos cudownego ❤️
Obsluga na wysokim poziomie bardzo polecam Pana Konsiantina umial nam doradzic dania idealnie i dodatkowo stworzyl bardzo mila atmosfere.

Dziękujemy, Paati17
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AïOLI C, Social Media Specialist, AïOLI Cantine Bar Café DeliOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Cześć, wielkie dzięki za opinię, mega cieszymy się, że Ci się u nas podobało! Pochwały przekazujemy do naszego teamu, mamy nadzieję, że jak najszybciej do nas wrócisz ❤️

Pysznie!
Marta i Marcin dream team, ukłony!
Jedzenie pierwsza klasa no i te drinki!
Wrócimy na pewno!

Dziękujemy, pawk98

Cześć, wielkie dzięki za opinię, jest nam mega miło! Przekazujemy miłe słowa do Marty i Marcina, a Ciebie zapraszamy częściej ❤️

Dziekuje za przesympatyczny wieczór Pani Marcie, profesjonalizm i uśmiech towarzyszył nam cały wieczór, super! Pozdrawiam

Dziękujemy, Wozniak667

Cześć, wielkie dzięki za opinię, opór cieszymy się, że Ci się u nas podobało! Pochwała leci do Marty, wpadaj do nas częściej ❤️

Przyszne jedzenie super muzyka,a obsługa Pani Marty najlepsza z jaką się spotkałam dawno nie spotkałam tak pozytywnej osoby na pewno wróce!

Dziękujemy, 33sylwiag
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AïOLI C, Social Media Specialist, AïOLI Cantine Bar Café DeliOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Cześć, wielkie dzięki za opinię, jest nam super miło! Komplementy lecą do naszego teamu i Marty, wpadaj częściej ❤️

Byliśmy gośćmi dzisiejszego śniadania, Pani Marta nas poinformowała o promocji dotyczącej czasu śniadań, jesteśmy mile zaskoczeni! Wielki plus za poczucie humoru, organizacje i zaangażowanie! Wrócimy na pewno, Pozdrawiamy
Banda peace&love, Kasia

Dziękujemy, Kasiakatarzyna883

Hej, wielkie dzięki za opinię, mega cieszymy się, że Ci się u nas podobało! Miłe słowa przekazujemy do Marcie, czekamy, aż do nas wrócisz ❤️

AïOLI Cantine Bar Café Deli — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w AïOLI Cantine Bar Café Deli? Podziel się wrażeniami!