Warszawa

“Super obsługa!”

AïOLI Cantine Bar Café Deli
Nr 145 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opis: AïOLI to jedna z najjaśniejszych gwiazd na mapie stołecznej gastronomii. W industrialnym, ale ciepłym wnętrzu intensywny rytm miasta spotyka się ze świeżą i prostą południową kuchnią, której symbolem jest sos aioli- jeden z najprostszych i najstarszych sosów na naszym kontynencie. Z otwartej na salę kuchni wychodzą charakterystyczne dla AïOLI potrawy: śniadania, przekąski, sałaty, sadwiche, pasty, burgery i pizze. Szefowie kuchni regularnie zaskakuje sezonową, spontaniczną kuchnią. Każdego wieczoru gra tu DJ dzięki czemu lokal tętni życiem niczym najpopularniejsze kantyny miast Europy.

Przyszne jedzenie super muzyka,a obsługa Pani Marty najlepsza z jaką się spotkałam dawno nie spotkałam tak pozytywnej osoby na pewno wróce!

Dziękujemy, 33sylwiag
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AïOLI C, Social Media Specialist, AïOLI Cantine Bar Café DeliOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Cześć, wielkie dzięki za opinię, jest nam super miło! Komplementy lecą do naszego teamu i Marty, wpadaj częściej ❤️

Byłam dzisiaj na śniadaniu- Śniadania to petarda, a jeszcze większą jest obsługa- pani Marta, rewelacyjna babka! Do zobaczenia ❤️

Dziękujemy, KajaGrabowska

Cześć, wielkie dzięki za opinię, jest nam super miło! Cieszymy się, że Ci się u nas podobało, pochwały przekazujemy do Marty, do zobaczenia ❤️

Kilka dni temu wraz z koleżankami spędzilysmy wspaniały wieczór w Aioli. Burger z kurczakiem pozdrowienia i podziękowania dla przemiłego i pomocnego kelnera Kostka!

Dziękujemy, Karolina Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AïOLI C, Social Media Specialist , AïOLI Cantine Bar Café DeliOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Cześć, wielkie dzięki za opinię, jest nam super miło! Pochwałę przekazujemy do kostka, wpadaj częściej ❤️

byłem kilka dni temu z kumplami, swietne jedzenie, profesjonalna obsługa. szczególnie polecamy Pana Czarka !!!

Dziękujemy, Sherpa430635

Cześć, wielkie dzięki za opinię, opór cieszymy się, że Ci się u nas podobało! Miłe słowa lecą do Czarka, czekamy, aż do nas wrócisz ❤️

5 gwiazdek zasłużone!
Bardzo dobre jedzenie,
Bardzo fajna lokalizacja,
Bardzo miła obsługa ze strony Kostka
Na pewno wrócimy! :)

Dziękujemy, Natalia P

Hej, jest nam mega miło, wielkie dzięki za opinię! Wszystkie pochwały przekazujemy do naszego teamu i do Kostka, a Ciebie zapraszamy do nasz częściej ❤️

AïOLI Cantine Bar Café Deli — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w AïOLI Cantine Bar Café Deli? Podziel się wrażeniami!