Warszawa

“wypad ze znajomymi”

AïOLI Cantine Bar Café Deli
Nr 145 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Lunch, Rezerwacje
Opis: AïOLI to jedna z najjaśniejszych gwiazd na mapie stołecznej gastronomii. W industrialnym, ale ciepłym wnętrzu intensywny rytm miasta spotyka się ze świeżą i prostą południową kuchnią, której symbolem jest sos aioli- jeden z najprostszych i najstarszych sosów na naszym kontynencie. Z otwartej na salę kuchni wychodzą charakterystyczne dla AïOLI potrawy: śniadania, przekąski, sałaty, sadwiche, pasty, burgery i pizze. Szefowie kuchni regularnie zaskakuje sezonową, spontaniczną kuchnią. Każdego wieczoru gra tu DJ dzięki czemu lokal tętni życiem niczym najpopularniejsze kantyny miast Europy.

Super miejsce, super jedzenie i klimat, kelner Czarek bardzo pozytywny czlowek, dziekujemy mu za pomoc przy wyborze dan oraz alkoholi. napewno wrocimy tu z paczką znajomych.
polecam!

Dziękujemy, matihandz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AïOLI C, Social Media Specialist, AïOLI Cantine Bar Café DeliOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Cześć, wielkie dzięki za opinię, jest nam mega miło! ❤️ Pochwały lecą do naszego teamu i Czarka, wpadajcie częściej! ❤️

Bardzo miła obsługa, na wysokim poziomie. Mega atmosfera w „towarzystwie” Kostka, który stanął na wysokości zadania spełniając Nasze drinkowe wymagania. Idealnie dobrane smaki, które spełniły Nasze oczekiwania. Na pewno wrócimy

Dziękujemy, Romka S

Cześć, jest nam super miło i mega cieszymy się, że Wam się podobało ❤️ Pochwały przekazujemy do naszego teamu i do Kostka, wpadaj do nas częściej! ❤️

Będąc u Państwa na śniadaniu śmiało mogę stwierdzić, iż jedzenie jak i obsługa są na najwyższym poziomie.

Dziękujemy, Oliwia K

Cześć, wielkie dzięki, jest nam mega miło! Super słowa lecą do naszego teamu, wpadaj częściej ❤️

Bardzo dobre jedzenie i miła obsługa. Ładny wystrój wnętrza. Krótki czas oczekiwania na jedzenie oraz uśmiechnięci kelnerzy. Obsługiwała nas pani Fredzia. Polecam!

Dziękujemy, 913rafa_
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AïOLI C, Social Media Specialist , AïOLI Cantine Bar Café DeliOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Cześć, wielkie dzięki za opinię, jest nam mega miło! Pochwała leci do Fredzi, wpadaj do nas częściej ❤️

Jedzonko pyszne, przyjemna atmosfera, fajne promocje, bardzo dobra obsluga kelnerki Fredzi. Polecam.

Dziękujemy, Trenerjakiegoszukasz

Cześć, dzięki wielkie za opinię, mega cieszymy się, że Ci się u nas podobało! Polecamy się i do zobaczenia ❤️

AïOLI Cantine Bar Café Deli — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w AïOLI Cantine Bar Café Deli? Podziel się wrażeniami!