“Najlepsza knajpa w warszawie !!!”

AïOLI Cantine Bar Café Deli
Nr 143 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Lunch, Rezerwacje
Opis: AïOLI to jedna z najjaśniejszych gwiazd na mapie stołecznej gastronomii. W industrialnym, ale ciepłym wnętrzu intensywny rytm miasta spotyka się ze świeżą i prostą południową kuchnią, której symbolem jest sos aioli- jeden z najprostszych i najstarszych sosów na naszym kontynencie. Z otwartej na salę kuchni wychodzą charakterystyczne dla AïOLI potrawy: śniadania, przekąski, sałaty, sadwiche, pasty, burgery i pizze. Szefowie kuchni regularnie zaskakuje sezonową, spontaniczną kuchnią. Każdego wieczoru gra tu DJ dzięki czemu lokal tętni życiem niczym najpopularniejsze kantyny miast Europy.

Polecam serdecznie odwiedzic to miejsce. Klimatyczne z profesjonalna obsluga w samym sercu Warszawy !

1  Dziękujemy, Petunia P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AïOLI C, Social Media Specialist , AïOLI Cantine Bar Café DeliOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Hej, wielkie dzięki za super słowa, mega cieszymy się, wpadaj częściej ❤️

Wczoraj spędziliśmy tutaj wspaniały czas. Gorąco polecam. My na pewno jeszcze tu wrócimy. Było super

1  Dziękujemy, Gabrysia M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AïOLI C, Social Media Specialist, AïOLI Cantine Bar Café DeliOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Cześć Gabrysia, jest nam super miło, dzięki wielkie za miłe słowa! Czekamy, aż do nas wrócicie, do zobaczenia ❤️

Doskonale miejsce, miłe przywitanie przez menadżera Pana Adama, który z sympatią nas przywierał i doradził jakie restauracja ma specjały Późniejsza obsługa również bez zarzutów. Jedzenie świetne

1  Dziękujemy, AleksandraT393

Cześć, mega cieszymy się, że Ci się u nas podobało! Pochwały przekazujemy Adamowi, a Ciebie zapraszamy częściej ❤️

Daje mega okejke. Jedzenie boskie, obsługa mega pozytywna. Spędziłam bardzo miły wieczór i jeszcze nie raz odwiedze ten lokal.

1  Dziękujemy, Ania P

Cześć, dzięki wielkie za opinię, jest nam mega miło! Pochwały lecą do naszego teamu, wpadaj do nasz częściej ❤️

Klimatyczne miejsce, sympatyczna obsługa, chilloutowa muzyka, dobre jedzenie, i pozytywny manager Adam - miło spędzony czas w gronie znajomych. Polecam na śniadanie jak i na wieczór ♥️

1  Dziękujemy, KamilaP660

Wow, super cieszymy się, że Ci się u nas podobało! Wielkie dzięki za miłe słowa, przekazujemy do naszego teamu, wpadaj częściej ❤️

AïOLI Cantine Bar Café Deli — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w AïOLI Cantine Bar Café Deli? Podziel się wrażeniami!