Warszawa

“Wspaniały wieczór”

AïOLI Cantine Bar Café Deli
Nr 145 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opis: AïOLI to jedna z najjaśniejszych gwiazd na mapie stołecznej gastronomii. W industrialnym, ale ciepłym wnętrzu intensywny rytm miasta spotyka się ze świeżą i prostą południową kuchnią, której symbolem jest sos aioli- jeden z najprostszych i najstarszych sosów na naszym kontynencie. Z otwartej na salę kuchni wychodzą charakterystyczne dla AïOLI potrawy: śniadania, przekąski, sałaty, sadwiche, pasty, burgery i pizze. Szefowie kuchni regularnie zaskakuje sezonową, spontaniczną kuchnią. Każdego wieczoru gra tu DJ dzięki czemu lokal tętni życiem niczym najpopularniejsze kantyny miast Europy.
Zrecenzowano 13 września 2019

Wczoraj spędziliśmy tutaj wspaniały czas. Gorąco polecam. My na pewno jeszcze tu wrócimy. Było super

1  Dziękujemy, Gabrysia M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AïOLI C, Social Media Specialist, AïOLI Cantine Bar Café DeliOdpowiedź udzielona 16 września 2019

Cześć Gabrysia, jest nam super miło, dzięki wielkie za miłe słowa! Czekamy, aż do nas wrócicie, do zobaczenia ❤️

Zrecenzowano 13 września 2019

Doskonale miejsce, miłe przywitanie przez menadżera Pana Adama, który z sympatią nas przywierał i doradził jakie restauracja ma specjały Późniejsza obsługa również bez zarzutów. Jedzenie świetne

1  Dziękujemy, AleksandraT393

Cześć, mega cieszymy się, że Ci się u nas podobało! Pochwały przekazujemy Adamowi, a Ciebie zapraszamy częściej ❤️

Zrecenzowano 13 września 2019

Daje mega okejke. Jedzenie boskie, obsługa mega pozytywna. Spędziłam bardzo miły wieczór i jeszcze nie raz odwiedze ten lokal.

1  Dziękujemy, Ania P

Cześć, dzięki wielkie za opinię, jest nam mega miło! Pochwały lecą do naszego teamu, wpadaj do nasz częściej ❤️

Zrecenzowano 13 września 2019

Klimatyczne miejsce, sympatyczna obsługa, chilloutowa muzyka, dobre jedzenie, i pozytywny manager Adam - miło spędzony czas w gronie znajomych. Polecam na śniadanie jak i na wieczór ♥️

1  Dziękujemy, KamilaP660

Wow, super cieszymy się, że Ci się u nas podobało! Wielkie dzięki za miłe słowa, przekazujemy do naszego teamu, wpadaj częściej ❤️

Zrecenzowano 13 września 2019

Świetnie nie zobowiązujące miejsce na mapie Warszawy. Doskonała obsługa. I rewelacyjne drinki.
Managerka pani Agnieszka Anioł bardzo pomocna.
Będę wracał ❤️❤️❤️

1  Dziękujemy, SebastianR2359

Hej, wielkie dzięki za opinię, mega cieszymy się, że Ci się u nas podobało! komplement leci do Agnieszki, wbijaj do nasz częściej ❤️

AïOLI Cantine Bar Café Deli — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w AïOLI Cantine Bar Café Deli? Podziel się wrażeniami!