“Duży plus za obsługę!”

AïOLI Cantine Bar Café Deli
Get food delivered
Nr 151 wśród 3 558 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Lunch, Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście Północne
Opis: AïOLI to jedna z najjaśniejszych gwiazd na mapie stołecznej gastronomii. W industrialnym, ale ciepłym wnętrzu intensywny rytm miasta spotyka się ze świeżą i prostą południową kuchnią, której symbolem jest sos aioli- jeden z najprostszych i najstarszych sosów na naszym kontynencie. Z otwartej na salę kuchni wychodzą charakterystyczne dla AïOLI potrawy: śniadania, przekąski, sałaty, sadwiche, pasty, burgery i pizze. Szefowie kuchni regularnie zaskakuje sezonową, spontaniczną kuchnią. Każdego wieczoru gra tu DJ dzięki czemu lokal tętni życiem niczym najpopularniejsze kantyny miast Europy.
Zrecenzowano 13 września 2019

Super atmosfera, obsługa pierwsza na najwyższym europejskim poziomie. Pozdrowienia dla Pana Adama(bodajże menadżera restauracji) jeszcze raz dzięki, i do zobaczenia napewno wrócę przy najbliższej okazji

Dziękujemy, 91arturbar
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AïOLI C, Social Media Specialist, AïOLI Cantine Bar Café DeliOdpowiedź udzielona 16 września 2019

Cześć, wielkie dzięki za opinię, jest nam mega miło, wpadaj do nas częściej ❤️

Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo udany wieczór w centrum Warszawy. Świetne drinki, muzyka od DJa na żywo i super obsługa kelnerska Kostka.

Dziękujemy, max0301
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam. Kelner, który oszukuje i podaje wodę zamiast tequili i przy tym śmiejąc się z innymi kelnerami przyglądając się z odległości. Obsługa dno dna.

Dziękujemy, minime95
Zrecenzowano 12 września 2019

Okropnie! Kelner udawał miłego, ostatecznie podał nam wodę zamiast alkoholu! Żenada! Nie polecam Aioli w Warszawie, na pewno więcej tam nie zajrzę

Dziękujemy, Aaabbbbbbbb
Zrecenzowano 11 września 2019

Po pochlebnych recenzjach, jakie przeczytałam w sieci, umówiłam się w Aioli z przyjaciółką na wakacyjne śniadanie. No i niestety, kanapka, po której spodziewałam się, że będzie ciepła, była zimna. Chociaż interesująco skomponowana. I byłoby w miarę ok, mogłabym wybaczyć. Ale w Aioli jest zwyczaj puszczania bardzo głośno muzyki. Na początku chciałam usiąść w środku, ale nie byłam w stanie wytrzymać poziomu hałasu. Przeniosłam się na zewnątrz. Niestety, na zewnątrz również zamontowane są głośniki grające zdecydowanie za głośno. Czy naprawdę w sobotni poranek, w środku Warszawy trzeba puszczać do śniadania muzykę na poziomie wieczornej zabawy w klubie? W końcu człowiek raczej przychodzi zjeść z kimś, porozmawiać i miło rozpocząć weekend. Najgorsze jednak było to, że na moją prośbę o przyciszenie muzyki - nie wyłączenie, ale po prostu obniżenie poziomu hałasu - a dodam, że byłam bardzo uprzejma (nie mam zwyczaju się awanturować w miejscach publicznych), panienka z obsługi w bardzo arogancki sposób odpowiedziała mi, że "nie ściszamy muzyki". I tyle. Żadnego rozwinięcia, wytłumaczenia, nic. Po takim tekście kanapka stanęła mi w przełyku. Dopiero później dowiedziałam się, że to zarządzenie menadżera. Może firma powinna go wysłać na badania słuchu? Bo może ja się czepiam, ale poranne, sobotnie śniadanie w rytm muzyki klubowej grającej z intensywnością wiejskiej dyskoteki w remizie, to chyba jednak jakieś nieporozumienie.

Dziękujemy, anettedevarsovie
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AïOLI C, Social Media Specialist, AïOLI Cantine Bar Café DeliOdpowiedź udzielona 12 września 2019

Cześć, jest nam przykro, że spotkała Cię u nas taka sytuacja Komfort naszych gości jest dla nas najważniejszy, dlatego Twoje uwagi przekazujemy do naszego managera i postaramy się, by zaistniała sytuacja więcej się nie powtórzyła. Mamy nadzieję, że dasz nam drugą szansę

AïOLI Cantine Bar Café Deli — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w AïOLI Cantine Bar Café Deli? Podziel się wrażeniami!