“Delicious”

AïOLI Cantine Bar Café Deli
Nr 142 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Lunch, Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opis: AïOLI to jedna z najjaśniejszych gwiazd na mapie stołecznej gastronomii. W industrialnym, ale ciepłym wnętrzu intensywny rytm miasta spotyka się ze świeżą i prostą południową kuchnią, której symbolem jest sos aioli- jeden z najprostszych i najstarszych sosów na naszym kontynencie. Z otwartej na salę kuchni wychodzą charakterystyczne dla AïOLI potrawy: śniadania, przekąski, sałaty, sadwiche, pasty, burgery i pizze. Szefowie kuchni regularnie zaskakuje sezonową, spontaniczną kuchnią. Każdego wieczoru gra tu DJ dzięki czemu lokal tętni życiem niczym najpopularniejsze kantyny miast Europy.
Zrecenzowano 5 września 2019

Krótko i na temat:

- super miejsce
- fajna obsługa
- przystępne ceny
- super smaczne śniadania
- calkiem dobre lunches (mnie osobiście nie przypadły do gustu: chłodnik owocowy i zupa owocowa :) .. ale to mnie :) salatki smaczne i burgery także.

Dziękujemy, AndrewWojFil
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AïOLI C, Social Media Specialist, AïOLI Cantine Bar Café DeliOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Cześć, bardzo dziękujemy za miłe słowa, wpadaj do nas częściej ❤️

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce, dobra muzyka, fajne jedzenie, uprzejma obsługa - przyjemnie spędzony czas ze znajomymi ♥️

Dziękujemy, 557paulinak
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszna, bardzo klimatyczna restauracja w cudownej stolicy! Wspaniale jedzenie oraz drinki. Koniecznie trzeba tam wpasc bedac w poblizu! :)

Dziękujemy, glitterandfood
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Staliśmy na skrzyżowaniu i był wybór: Makuś lub coś innego. Padło na „coś innego”, a w tym przypadku na znane Aioli. Bez problemu dostaliśmy stolik dla 4, dokonaliśmy szybkiego wyboru i o dziwo za długo nie czekaliśmy na realizację zamówienia. Burgery trochę małe, smaczne, ale nie urywające żadnej części ciała - po prostu poprawne i nic więcej. Dodatki do burgera - też nie za dużo. Wystrój przyjemny. Zdziwienie było przy płatności bo „nie rozdzielamy rachunków” a szkoda bo proste liczenie, każdy z 4 miał to samo. Czegoś zabrakło w tym słynnym miejscu. Renoma która krąży pocztą pantoflową trochę wyprzedza jakość lokalu. Czy warto odwiedzić? Tak, ale fajerwerków nie można się spodziewać.

Dziękujemy, 681kacperh
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AïOLI C, Social Media Specialist , AïOLI Cantine Bar Café DeliOdpowiedź udzielona 27 sierpnia 2019

Cześć, dzięki wielkie za opinię, wszystkie Twoje uwagi przekazujemy do naszego teamu, mamy nadzieję, że kiedyś jeszcze do nas wpadniesz

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Wspaniałe śniadania za 1zł do kawy, naprawdę super pomysł.
Szkoda, że na lunche często podawane jest zupełnie coś innego, niż było napisane w ofercie. Dodatkowo niemiła i niezainteresowana klientem obsługa na minus.

Dziękujemy, adamfadam
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Joanna P, Social Media Specialist , AïOLI Cantine Bar Café DeliOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Cześć, dzięki wielkie za opinię, jest nam przykro, że Twoja wizyta u nas nie była idealna Wszystkie Twoje uwagi przekazujemy do naszego teamu, mamy nadzieję, że dasz nam jeszcze szansę ❤️

AïOLI Cantine Bar Café Deli — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w AïOLI Cantine Bar Café Deli? Podziel się wrażeniami!