“Zdecydowanie Polecam. Świetna obsluga. ”
Restauracja Akademia — recenzja

Restauracja Akademia
Reserve a table
wt., 24.11
20:00
Nr 27 wśród 3 558 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Restauracja Akademia w Warszawie serwuje pyszne, tradycyjne, polskie jedzenie z elementami kuchni europejskiej. Nasze wnętrza są proste, przestronne i jasne. Kulinarna nowatorstwo przeplata się ze sztuką, a pasja wspaniale łączy ze smakiem. Restauracja Akademia w Warszawie, to unikatowe miejsce, gdzie poznasz tradycyjne polskie dania i smaki w europejskiej interpretacji. Tylko w Akademii przekonasz się jak świetnie te smaki łączą się ze sobą oraz jak nieoczywiste i wyśmienite dania powstają z prostych składników.
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajni ludzie pracujacy w restauracji - tworza zespół. To przeklada sie na poziom obslugi. Świetne jedzenie i mozliwosc zarezerwowania stolika przez internet. Same plusy

Dziękujemy, 275adam12
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kamil W, Public Relations Manager, Restauracja AkademiaOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Dziękujemy Adamie za Twoją opinię! ;)

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie i przemiła obsługa. Risotto wegetariańskie, zupa krem z buraków, tatar i deser czekoladowy rewelacja. W tle delikatna muzyka. Wizyta w czwartkowe popołudnie więc spokój.

Dziękujemy, WojciechP55

Dziękujemy bardzo za miłe słowa, zapraszamy ponownie ;)

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Jedzenie jest przepyszne! Począwszy od przystawki (niesamowity tatar!), przez danie główne, aż po obłędny deser (foundant czekoladowy)!
Nie zapomniano tu również o dzieciach, dla których poza pysznym jedzeniem przygotowano bogato wyposażony kącik zabaw.
No i obsługa... rewelacyjna!
Miejsce naprawdę godne polecenia!

Dziękujemy, AgaPodroznikSmakosz
Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Poszedłem do Akademii po długiej przerwie , jakoś się nie składało. Z pierwszej wizyty miałem dobre wspomnienie, cieszyłem się na powtórkę. I cóż... najpierw nerki cielęce, dobre, ale z przypalonymi grzankami. Kelner przyznał , że kuchnia wiedziała, że im się przypaliły! Dlaczego je podali, nie pojmuję. Potem risotto - pełna porażka. Urocze było tłumaczenie , że :”to jest taka lokalna wersja risotta, nasza własna”. Rozgotowany ryż ma być znakiem firmowym restauracji - szkoda, że w menu nie napisali. Dopełnieniem wizyty był sernik, którego kawałek dostałem na wynos. Wyrzuciłem natychmiast po spróbowaniu - stare ciasto z lekko zjełczałym serem . Tu apel do managera - jak macie do wyrzucenia resztki, nie oferujecie ich gościom w prezencie. Mogą być niezadowoleni.

3  Dziękujemy, Magad
Zrecenzowano 7 lipca 2019

Restauracja czysta, urządzona ze smakiem... Posiłki smaczne - polecam zupę kurkową, chłodnik, jagnięcinę, a także sernik i tartę... Królik mniej smaczny...
Obsługa szybka, a kelner komunikatywny i sprawny.
Jedyny mankament - tanio nie jest...
Poza tym warto odwiedzić to miejsce.
Parking przy ulicy - w dzień płatny jak to w Warszawie...

Dziękujemy, trip_forU

Restauracja Akademia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Akademia? Podziel się wrażeniami!