“Zdecydowanie Polecam. Świetna obsluga. ”
Restauracja Akademia — recenzja

Restauracja Akademia
Zarezerwuj stolik
pt., 18.10
20:00
Nr 30 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Restauracja Akademia to wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy, która powstała z pasji do jedzenia i spędzania wspólnie miłych chwil. Ciepły, elegancki i niezobowiązujący wystrój z dyskretną muzyką sprawia, że Akademia stała się najpopularniejszą restauracją w Warszawie, licznie odwiedzaną nie tylko przez Warszawian ale i turystów z całego świata. Menu restauracji Akademia bazuje na tradycyjnej kuchni polskiej, ale nie brakuje też dań inspirowanych kuchnią międzynarodową. Profesjonalna i miła obsługa doskonale dobierze odpowiedni trunek do potraw z bogatej karty win. Jednym z atutów naszej restauracji, oprócz wspaniałej kuchni i miłej obsługi są przystępne ceny mieszczące się w przedziale 16-79 zł, zatem każdy może znaleźć coś dla siebie.
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajni ludzie pracujacy w restauracji - tworza zespół. To przeklada sie na poziom obslugi. Świetne jedzenie i mozliwosc zarezerwowania stolika przez internet. Same plusy

Dziękujemy, 275adam12
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kamil W, Public Relations Manager, Restauracja AkademiaOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Dziękujemy Adamie za Twoją opinię! ;)

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie i przemiła obsługa. Risotto wegetariańskie, zupa krem z buraków, tatar i deser czekoladowy rewelacja. W tle delikatna muzyka. Wizyta w czwartkowe popołudnie więc spokój.

Dziękujemy, WojciechP55

Dziękujemy bardzo za miłe słowa, zapraszamy ponownie ;)

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Jedzenie jest przepyszne! Począwszy od przystawki (niesamowity tatar!), przez danie główne, aż po obłędny deser (foundant czekoladowy)!
Nie zapomniano tu również o dzieciach, dla których poza pysznym jedzeniem przygotowano bogato wyposażony kącik zabaw.
No i obsługa... rewelacyjna!
Miejsce naprawdę godne polecenia!

Dziękujemy, AgaPodroznikSmakosz
Zrecenzowano 25 lipca 2019

Pysznie, przeprzepysznie.Akademia smaku to dobre dopełnienie ;) Szaleństwo dla kubków smakowych, pięknie podane można jeść oczami.

Dziękujemy, Małgorzata B
Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Poszedłem do Akademii po długiej przerwie , jakoś się nie składało. Z pierwszej wizyty miałem dobre wspomnienie, cieszyłem się na powtórkę. I cóż... najpierw nerki cielęce, dobre, ale z przypalonymi grzankami. Kelner przyznał , że kuchnia wiedziała, że im się przypaliły! Dlaczego je podali, nie pojmuję. Potem risotto - pełna porażka. Urocze było tłumaczenie , że :”to jest taka lokalna wersja risotta, nasza własna”. Rozgotowany ryż ma być znakiem firmowym restauracji - szkoda, że w menu nie napisali. Dopełnieniem wizyty był sernik, którego kawałek dostałem na wynos. Wyrzuciłem natychmiast po spróbowaniu - stare ciasto z lekko zjełczałym serem . Tu apel do managera - jak macie do wyrzucenia resztki, nie oferujecie ich gościom w prezencie. Mogą być niezadowoleni.

1  Dziękujemy, Magad

Restauracja Akademia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Akademia? Podziel się wrażeniami!