“...”
Amrit Kebab Restaurant — recenzja

Amrit Kebab Restaurant
Zamów online
Nr 28 wśród 44 Szybkie posiłki (Warszawa)
Kuchnie: Turecka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Szczerze.. nie polecam. Mięso suche, słabo doprawione, sosu praktycznie wogóle i na dodatek niestety ale bolał po tym brzuch. Kiedyś może i był dobry ten kebab ale teraz chyba coś się jednak zmieniło.

Dziękujemy, dzulkaa

Zrecenzowano 17 czerwca 2019

Kiedyś na poziomie. Dziś beznadzieja. Fatalna obsługa i jakość - kebab jak podeszwa. Czas oczekiwania ponad dwie godziny! A po "podeszwie" boli brzuch. NIGDY WIĘCEJ. Żadnych przeprosin. NIE POLECAM!

Dziękujemy, Karolina Z
Zrecenzowano 4 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

O ile na smak jedzenia nie narzekałem to obsluga szczególnie ta nie bliskowschodnia zachowywala sie masakrycznie... Pani rozliczając kase miała gdzieś że stoje i nawet nie powiedziała slowa ile to potrwa... a sama obsluga drugiej pani wyglądała jakby pracowala za karę. Tak czy inaczej lokal wart odwiedzenia gdyż ma swój styl i swoje przyprawy...

Dziękujemy, Maciek79
Zrecenzowano 13 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jest pewnie wiele miejsc z pysznym kebabem, ale jeśli nie ma się sprawdzonych miejscówek to tu można walić jak w dym. Duży wybór, smaczne jedzenie (mnie urzekły świeże zioła w kanapce falafel), nie oczekuje od obsługi nadskakiwania, nie zapominajmy, że to nadal seciowy fast food, ale jeśli chodzi o jedzenie, nie wyszłam jeszcze niezadowolona.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Karlosi80
Zrecenzowano 28 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa klienta tragiczna pani nie miła miałem wrażenie że ma pretensje że przyszedłem zamówić jedzenie

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, damianm952

Amrit Kebab Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Amrit Kebab Restaurant? Podziel się wrażeniami!