“Jeszcze tu wrócimy :)”
Bouillon — recenzja

Bouillon
Nr 519 wśród 3 463 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Akademia Smaku to Restauracja urokliwie usytuowana przy warszawskim Trakcie Królewskim . Wyrafinowane, przyjazne wnętrze i kameralny ogródek przypadną do gustu gościom ceniącym prostotę i elegancję. W karcie menu jest wiele smaków : przede wszystkim kuchnia polska , ale też włoska, francuska,. Tak smakuje nowoczesna kuchnia europejska. W karcie win zaś ciekawy i różnorodny wybór w dobrej ilości i w dobrej cenie. Stylowo, spokojnie i smacznie - to jest nasza filozofia istnienia.
Zrecenzowano 14 kwietnia 2017

Zajrzeliśmy do Bouillon, bo szukamy odpowiedniego miejsca na większe uroczyste spotkanie rodzinne i od razu na wstępie mogę powiedzieć, że to będzie to :) Wystrój niewielkiego lokalu jest elegancki, ale nie nachalny, obsługa bardzo miła i pomocna.
Zamówiliśmy polędwiczkę wieprzową sous vide i befsztyk z polędwicy - mięso było przygotowane idealnie, soczyste i smaczne, dodatkom też nic nie brakowało. Przyjemności smakowania dopełniło creme brulee i fondant czekoladowy, który rozpływał się na podniebieniu.
Było pysznie!

Dziękujemy, kaja l

Zrecenzowano 17 marca 2017

Świetne miejsce dla wegetarian lubiących rybki i dobre wino. Mięsożercy też nie pożałują ;) Pyszna przystawka z buraka. Przyjemny klimat. Blisko starówki, a jednak cicho i kameralnie. Polecam

2  Dziękujemy, aga0829
Zrecenzowano 13 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Aktualna nazwa restauracji to Bouillon.
Sałatka Nicejska niczym nie przypomina nicejskiej, niech was nie zwiedzie nazwa. Zupa cebulowa - ilość symboliczna, właściwa jako przystawka do 5 daniowego posiłku- zdecydowanie za słona, jak na klasyczną zupę cebulową zdecydowanie za mało sera na grzance ( praktycznie ilość śladowa), naleśniki w pomarańczach - jeśli lubicie nieprawdopodobny ulepek i symbolikę na talerzu to polecam. Espresso, Pani kelnerka zaczęła przygotowywać już w trakcie zupy, podane tradycyjnie po Polsku czyli razem z deserem ( a nie po, jak być powinno i jak to jest we Francji) - zupełnie zimne, O ZGROZO!
Jedyna dobra rzecz to bagietka podana przed posiłkiem - świeża i chrupiąca.
Już tu nie wrócę. Nie polecam.

3  Dziękujemy, kamilaz517
Zrecenzowano 23 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Menu na tyle szerokie, że każdy znajdzie coś dla siebie. Szef Kuchni zasługuje na pochwały swietnie podane i bardzo smacznie dania. Gratulujemy Właścicielom poziomu - oby tak dalej. Pani Kelnerka choć jedna na sali dawała rade.

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, Daniel K
Zrecenzowano 11 października 2016

naprawdę bardzo dobra kuchnia, ciekawe potrawy i łączenia smaków, nie jest to restauracja jedna z wielu - bywałem tam wiele razy i jeszcze się nie zawiodłem - krótka karta, konkretna i widać rękę artysty smaku..... prawdziwa sztuka w doborze składników i konstruowaniu potraw

Termin wizyty: listopad 2015
Dziękujemy, marcinGad

Bouillon — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bouillon? Podziel się wrażeniami!