“Przelotnie. Nie polecam.”
Bouillon — recenzja

Bouillon
Nr 536 wśród 3 534 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Akademia Smaku to Restauracja urokliwie usytuowana przy warszawskim Trakcie Królewskim . Wyrafinowane, przyjazne wnętrze i kameralny ogródek przypadną do gustu gościom ceniącym prostotę i elegancję. W karcie menu jest wiele smaków : przede wszystkim kuchnia polska , ale też włoska, francuska,. Tak smakuje nowoczesna kuchnia europejska. W karcie win zaś ciekawy i różnorodny wybór w dobrej ilości i w dobrej cenie. Stylowo, spokojnie i smacznie - to jest nasza filozofia istnienia.
Zrecenzowano 13 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Aktualna nazwa restauracji to Bouillon.
Sałatka Nicejska niczym nie przypomina nicejskiej, niech was nie zwiedzie nazwa. Zupa cebulowa - ilość symboliczna, właściwa jako przystawka do 5 daniowego posiłku- zdecydowanie za słona, jak na klasyczną zupę cebulową zdecydowanie za mało sera na grzance ( praktycznie ilość śladowa), naleśniki w pomarańczach - jeśli lubicie nieprawdopodobny ulepek i symbolikę na talerzu to polecam. Espresso, Pani kelnerka zaczęła przygotowywać już w trakcie zupy, podane tradycyjnie po Polsku czyli razem z deserem ( a nie po, jak być powinno i jak to jest we Francji) - zupełnie zimne, O ZGROZO!
Jedyna dobra rzecz to bagietka podana przed posiłkiem - świeża i chrupiąca.
Już tu nie wrócę. Nie polecam.

Termin wizyty: marzec 2017
3  Dziękujemy, kamilaz517

Zrecenzowano 23 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Menu na tyle szerokie, że każdy znajdzie coś dla siebie. Szef Kuchni zasługuje na pochwały swietnie podane i bardzo smacznie dania. Gratulujemy Właścicielom poziomu - oby tak dalej. Pani Kelnerka choć jedna na sali dawała rade.

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, Daniel K
Zrecenzowano 11 października 2016

naprawdę bardzo dobra kuchnia, ciekawe potrawy i łączenia smaków, nie jest to restauracja jedna z wielu - bywałem tam wiele razy i jeszcze się nie zawiodłem - krótka karta, konkretna i widać rękę artysty smaku..... prawdziwa sztuka w doborze składników i konstruowaniu potraw

Termin wizyty: listopad 2015
Dziękujemy, marcinGad
Zrecenzowano 9 października 2016 z urządzeń przenośnych

Najwyższej jakości potrawy. Proste krótkie menu pokazujące polską kuchnię w nowej odsłonie. Przepyszny tatar z najwyższej jakości wołowiny (dla mnie moze byc bez majonezu z anchois) następnie polski żur bardzo porządny. Zaskoczenie to rosół z gęsiny z pierożkami. Na ostro! Ciekawe połączenie. Ciasto w pierożkach mogłoby byc ciut cieńsze. No i na koniec schab z kością. Spodziewałem sie polskiego tradycyjnego schabowego. Dostałem kawał pięknie wypieczonego schabu. Tak delikatnego i rozpływający sie mięsa dawno nie jadłem. Gorąco polecam. Do tego kapusta z grzybami, która sprawiła, że powróciły wspomnienia o mojej babci. Polecam każdemu wizytę! Bardzo miła obsługa.

Termin wizyty: październik 2016
Dziękujemy, Kulis0
Zrecenzowano 9 października 2016

Atmosfera lokalu sprawia, ze każde spotkanie to wydarzenie. Dodając do tego przepyszne potrawy i wyśmienite desery można powiedzieć, że niewiele jest takich miejsc w Warszawie.

Termin wizyty: październik 2016
Dziękujemy, Beata K

Bouillon — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bouillon? Podziel się wrażeniami!