“bardzo solidna pozycja na mapie Warszawy”
Bouillon — recenzja

Bouillon
Nr 540 wśród 3 531 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Akademia Smaku to Restauracja urokliwie usytuowana przy warszawskim Trakcie Królewskim . Wyrafinowane, przyjazne wnętrze i kameralny ogródek przypadną do gustu gościom ceniącym prostotę i elegancję. W karcie menu jest wiele smaków : przede wszystkim kuchnia polska , ale też włoska, francuska,. Tak smakuje nowoczesna kuchnia europejska. W karcie win zaś ciekawy i różnorodny wybór w dobrej ilości i w dobrej cenie. Stylowo, spokojnie i smacznie - to jest nasza filozofia istnienia.
Zrecenzowano 11 października 2016

naprawdę bardzo dobra kuchnia, ciekawe potrawy i łączenia smaków, nie jest to restauracja jedna z wielu - bywałem tam wiele razy i jeszcze się nie zawiodłem - krótka karta, konkretna i widać rękę artysty smaku..... prawdziwa sztuka w doborze składników i konstruowaniu potraw

Termin wizyty: listopad 2015
Dziękujemy, marcinGad

Zrecenzowano 9 października 2016 z urządzeń przenośnych

Najwyższej jakości potrawy. Proste krótkie menu pokazujące polską kuchnię w nowej odsłonie. Przepyszny tatar z najwyższej jakości wołowiny (dla mnie moze byc bez majonezu z anchois) następnie polski żur bardzo porządny. Zaskoczenie to rosół z gęsiny z pierożkami. Na ostro! Ciekawe połączenie. Ciasto w pierożkach mogłoby byc ciut cieńsze. No i na koniec schab z kością. Spodziewałem sie polskiego tradycyjnego schabowego. Dostałem kawał pięknie wypieczonego schabu. Tak delikatnego i rozpływający sie mięsa dawno nie jadłem. Gorąco polecam. Do tego kapusta z grzybami, która sprawiła, że powróciły wspomnienia o mojej babci. Polecam każdemu wizytę! Bardzo miła obsługa.

Termin wizyty: październik 2016
Dziękujemy, Kulis0
Zrecenzowano 9 października 2016

Atmosfera lokalu sprawia, ze każde spotkanie to wydarzenie. Dodając do tego przepyszne potrawy i wyśmienite desery można powiedzieć, że niewiele jest takich miejsc w Warszawie.

Termin wizyty: październik 2016
Dziękujemy, Beata K
Zrecenzowano 20 września 2016

Udana impreza rodzinna, bardzo miła obsługa, przepyszne jedzenie. Restauracja kameralna, w samym sercu Warszawy. Polecam każdemu. Na każdą okazję.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, TimeaB56
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Iwona G, Właściciel, BouillonOdpowiedź udzielona 22 września 2016

Bardzo dziękuję , że powierzyli nam Państwo organizację Państwa rodzinnego święta.
Ciesze się, że wszystko dobrze wypadło. Zapraszam jak najczęściej. Iwona G.

Zrecenzowano 15 września 2016 z urządzeń przenośnych

Doskonałe miejsce na każdą okazję, uroczystą kolację czy nieformalne spotkanie ze znajomymi.
Kuchnia wspaniała. Menu składa się z kilku pozycji, przez co każda jest dopracowana po mistrzowsku. Ponadto karta zmieniana jest stosunkowo często, co nie pozwala się nudzić stałym bywalcom.
5+ za profesjonalną obsługę.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, MARCINandGOSIA
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Iwona G, Właściciel, BouillonOdpowiedź udzielona 16 września 2016

Thank you very much. It is really important to us to know what your impression is.
Please do come back to repeat this expearience.

Bouillon — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bouillon? Podziel się wrażeniami!