Warszawa

“Rewelacyjne sushi”
Manga Sushi — recenzja

Manga Sushi
Nr 895 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Japońska
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

O ile nigdy nie byłam u nich w lokalu to zawsze gdy najdzie mnie ochota na sushi to zamawiam na wynos w manga. Zawsze na czas pięknie zapakowane dobra jakość symfonia smaku. Czy to pieczone czy surowe. Polecam sety. Próbowałam raz ramek całkiem dobry. Najlepsze sushi na Bemowie

Dziękujemy, Kassik133

Zrecenzowano 9 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne sushi! Choć zamówilismy ogromny zestaw, to zniknął tak szybko, ze nie udało się zrobić zdjęcia;) Deser - banan w tepmurze troche ciezki ;(

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, jmmf2018
Zrecenzowano 31 stycznia 2019

Niezwykłe wrażenia kulinarne, których dodatkowym atutem jest duża estetyka wizualna. Gwarantem jakość są najlepsze i najświeższe produkty, wieloletnie doświadczenie oraz zamiłowanie do kuchni japońskiej. To miejsce niewątpliwe ma serce ❤️ i z pewnością jest to powód do częstszych odwiedzin na warszawskim bemowie.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Kamila G
Zrecenzowano 23 września 2018 z urządzeń przenośnych

Gdy mam ochotę na sushi od razu myślę o tym miejscu. Nigdy nie jadłam na miejscu, ale od roku regularnie (raz w miesiącu) zamawiamy sushi na wynos. Za każdym razem jedzenie było świeże i pyszne. Ładnie zapakowane. Polecam pyszne zupy miso, nawet na wynos zachowują aromat i smak. Tak trzymać :)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, iwona_240
Zrecenzowano 4 października 2017 z urządzeń przenośnych

Nie mogę powiedzieć złego słowa o jedzeniu. Właściwie to trzeba stwierdzić, że to jedno z najlepszych sushi jakie jadłem. Niestety lokal jest w bardzo słabym stanie i nie zachęca do jedzenia w tym miejscu. Chyba najlepszym rozwiązanie jest zamawianie tam potraw z dostawą do domu.

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, Radosław Z

Manga Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Manga Sushi? Podziel się wrażeniami!