“Nie polecam”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Dziki Młyn
Nr 2 658 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Międzynarodowa

Lokalizacja ok i tylko to mogę stwierdzić po skosztowaniu obiadu. Zamówiliśmy 3 posiłki obiadowe w tym jeden dla dziecka. W zestawie obiadowym u każdego z nas tylko frytki, bez możliwości zamiany np. na ziemniaki (jednak to da się przeżyć). Kawałki kurczaka w zestawie obiadowym dziecka były nieświeże (można to już było stwierdzić na sam widok) i ociekające tłuszczem. Smakowały jakby po przechowywaniu usmażonych w lodówce przed podaniem odgrzano w mikrofalówce-nie pozwoliłam dziecku tego zjeść. "Warzywo na talerzu dziecka oprócz przesolonych frytek i odgrzanych kawałków kurczaka to 2 listki sałaty polane sosem vinegret (?). U mnie kawałek kurczaka upieczony-z sosem w miarę ok,ale surówka, to kapusta z niesmaczną cebulą - bez smaku. Mąż wziął karkówkę - gumowa i żylasta. Też nie smakowało. Nie jesteśmy niesamowitymi smakoszami, ale jak na 3 posiłki, żadnemu z nas nic nie smakowało-co bardzo rzadko nam się zdarza. Jednak najbardziej zawiodłam się na daniu dla dziecka. Być może inne dania są ok, ale obiadowych nie polecam.

Dziękujemy, Jolanta A
Zrecenzowano 16 sierpnia 2016

O ile pamiętam to dziki młyn był pierwszą restauracją którą w I sezonie ogarnęła Magda Gessler. Zaglądałem tam co jakiś czas. Przychodziliśmy ze znajomymi na obiady, kolacje. Mieli rewelacyjne placki z gulaszem, kotlet schabowy z zasmażaną kapustką, dobry kwaśny żurek. I co byłem jakiś czas temu. Zmieniło się totalnie, hamburgery, pizza, zapiekanki. Na pytanie co się stało kelnerka odpowiedziała " że tak szef zdecydował" Niestety nie polecam, hamburgery, burgery etc są na każdym rogu i w każdej dworcowej jadłodajni.

Termin wizyty: październik 2015
7  Dziękujemy, Radosław K
Zrecenzowano 2 maja 2015

Największe hamburgery jakie jadłem, super klimat, miła obsługa.
Urokliwe położenie przy parku na warszawskiej woli.
W menu również pizza, skrzydełka, żeberka i sałatki. Dodatkowo duży wybór regionalnych piw oraz całkiem spora karta win.

Termin wizyty: kwiecień 2015
3  Dziękujemy, Missisipi2015
Zrecenzowano 8 marca 2013

Wnętrze restauracji nie jest przyjemne dla oka. Na ścianach widać zacieki, na krzesłach sporo kurzu. Moja uwagę zwróciło lustro podtrzymywane przez dwa ordynarne gwoździe :) Za lustrem ściana miała inny kolor - oszczędności na farbie. Ceny są całkiem w porządku jak na warszawskie warunki. Ilość jedzenia w porządku, potrawy całkiem w porządku ale bez rewelacji. Restauracja położona tuż przy Parku Moczydło, z okien widok na stawy. O ile mnie pamięć nie myli jest tam również kącik dla małych dzieci.

Termin wizyty: marzec 2013
    • Atmosfera
2  Dziękujemy, dob44

Dziki Młyn — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Dziki Młyn? Podziel się wrażeniami!