“Świetna atmosfera i obsługa”

Brooklyn Restaurant & Bar
Get food delivered
Nr 171 wśród 3 558 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Lunch, Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście Północne
Opis: Witaj na Brooklynie Jesteśmy na rynku od 7 lat. Naszą wizytówką stały się burgery, które wg naszych Gości są najlepsze w mieście. Poza burgerami mamy w karcie jeszcze kilka bestsellerów, jak BUTCHERS CUT, czy MITO’S RIBS, które podbiły Wasze serca – zaraz po naszych burgerach. Jesteśmy miejscem, gdzie luz spotyka się z dobrym jedzeniem. Jesteśmy dla wszystkich tych, którzy chcą spędzić czas w niezobowiązującej atmosferze. Fani sportu mogą obejrzeć u nas najciekawsze wydarzenia sportowe, czy też posłuchać muzyki na żywo przy dobrym RYE WHISKEY !! Nasz zespół to ludzie pełni energii, pasji i doświadczenia. Nasze dania powstają z produktów najwyższej jakości, stawiamy na regionalność i sezonowość. Już niebawem zaprezentujemy Wam się w całkowicie nowej odsłonie.
Zrecenzowano 27 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super klimat, przyszliśmy z grupą znajomych na mecz Ligi Mistrzów, atmosfera panująca w restauracji nas zaskoczyła, obsługa sympatyczna, obsługiwała nas kelnerka Sonia, ale poznaliśmy wszystkich, duży wybór dań, każdy znalazł coś dla siebie. Polecam każdemu!

Dziękujemy, CopycatHawk43
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Daniel C, Public Relations Manager, Brooklyn Restaurant & BarOdpowiedź udzielona 30 września 2019

Witaj!
dziękujemy za odwiedziny i recenzję! Ciszymy się bardzo, że sprostaliśmy wszelkim oczekiwaniom.

PS. przekażemy pozdrowienia dla Soni :)

Zrecenzowano 20 września 2019 z urządzeń przenośnych

Od samego początku jak weszliśmy do środka czuliśmy się świetnie, uśmiechnięci kelnerzy, którzy znali się na swojej pracy, bardzo dobre koktajle i niesamowity steak ribeye, dziękujemy za pomoc w wyborze. Na pewno wrócimy :)

Dziękujemy, supermike93

Zrecenzowano 16 września 2019

Miła atmosfera, pyszne i syte hot-dogi. Byliśmy w piątke, kelner młody w okularach opiekował się naszym stolikiem cały czas. Trochę dziwne że service charge naliczają już od obsługi 3 osób przy stoliku, kelnerzy wyszliby lepiej na tym bez tego. Zwykle takie opłaty są naliczane od 8 czy 10 osób, z tym spotkałem się pierwszy raz.

Dziękujemy, Tomaldoo

Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra margherita ☺️miła atmosfera, pomocni kelnerzy, czysto i zadbanie, ceny przystępne, świetna lokalizacja. Każdy kto przyjeżdża do Warszawy powinien do nich wpaść!

2  Dziękujemy, roza_zuchowska

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kolacja burgerowa dla rodziny 2+2 była smaczna, pożywna i odbyła się w miłej atmosferze. Obsługa kelnerska (męska) na wysokim poziomie. Panowie byli mili i uśmiechnięci. Ceny nie są niskie, ale jakość wołowiny usprawiedliwia ten mankament ;) Byliśmy zadowoleni i najedzeni. Zapewne wrócimy.

Dziękujemy, 302micha_s

Brooklyn Restaurant & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Brooklyn Restaurant & Bar? Podziel się wrażeniami!